Ostatnie komentarze


IIIII

bdb +++

1 mies.
Nowoczesna architektura

Bdb

1 mies.
Zapach Prowansji

świetna kompozycja !!!

1 mies.
adres przy Nowym Świecie

fajne miejsce, świetny kadr !!!

1 mies.
...

fajny street !!!

1 mies.
Wschody i zachody

koniecznie na PE, mega piękne !!!

1 mies.
Poranek w Małej Fatrze

pięknie 👏👏👏

1 mies.
Lublin - ulica Jezuicka

solidny kadr w świetnym świetle !!!

1 mies.
Nauka chodzenia po schodach

porzą∂na kompozycja, fajny tytuł 👏👍

1 mies.
LU

gada, fajne foto !!!

1 mies.
spacerkiem na dole

znakomite foto !!!

1 mies.
Observers

klasa, gratulacje ZD !!!

1 mies.
Podlasie

bdb !!!

1 mies.
KUMPLE

stanowczo za Big Don'em 👏👍

1 mies.
Oczy pełne jutra

Class !!!

1 mies.
Odlotowo

MEGA scenka - dla mnie SUPER !!!

1 mies.
SKRAWKI WSPOMNIEŃ

jest opowieść !!! znakomity portret !!!

1 mies.
1770...moja Warmia majowa

śliczny widok !!!

1 mies.
Na makowej planecie

magicznie piękne !!!

1 mies.
Oczy pełne jutra

Dziękuję.

1 mies.
LU

świetne jest !!!

1 mies.
Upał szukający kształtu

Bardzo Wam dziękuję. :) Pozdrawiam.

1 mies.
Złoty poranek

w pięknym światełku, bardzo porządny kadr 👏👏👏

1 mies.
.

bdb !!!

1 mies.
Pojedynek na miny....

fajne foto i tytuł :)

1 mies.
...

porządna praca !!!

1 mies.
Lustereczko powiedz przecie...

za marpie !!!

1 mies.
Ale Draka

fajowskie !!!

1 mies.
studnia?

kapitalne !!!

1 mies.
Zachód Słońca

ładnie bardzo !!!

1 mies.

b. ładne, klimat retro :)

1 mies.
Latarnia Little Sable Point II

ciekawy kadr :)

1 mies.

bdb !!!

1 mies.
LU

b. ładne, stonowane :)

1 mies.
Radosny koziołek

uroczy model w pięknym kwadracie !!!

1 mies.
1000103515

aż chrupie :)

1 mies.
***

bdb kadr !!!

1 mies.
spacerkiem na dole

bdb :)

1 mies.
Podlasie

ładna kompozycja :)

1 mies.
1

nice, szumi :)

1 mies.
LU

bdb :)

1 mies.
...

fajna grupka smukłych drzewek we mgle :)

1 mies.
kopanina

zgadzam się ze wszystkimi wpisami niżej - świetne !!!

1 mies.
.   .

klasa street, ...I The John Wright Trio też wielka klasa 👏👏👏 - dla mnie SUPER !!!

1 mies.
Aniołek

lubię +++

1 mies.
Upał szukający kształtu

bardzo mi się podoba !!!

1 mies.
Nowoczesna architektura

znakomicie podane, świetna perspektywa, B&W i kontrast !!!

1 mies.
*

śliczniutki w pięknym kadrze !!!

1 mies.
Polami... po miedzach...

w pięknej tonacji !!! 👏

1 mies.
ULICE EREWANIA

bardzo lubię takie foty - jest świetne 👏👍

1 mies.