Ostatnie komentarze


OPOWIEŚĆ O GARBUSKU

bardzo fajna opowieść, klasyk w kontraście z chińczykiem :)

1 mies.
"Inter Montes Viror Aeternus"

Bdb +++

1 mies.
...

śliczny tajemniczy klimat 👏👏👏

1 mies.
pierwsza lekcja

Natura w zderzeniu z infrastrukturą:)

#005

Bardzo ładne. Z przyjemnością powiesiłbym na ścianie :)

1 mies.
Lewadowy widok

lewady-fajnie wyjaśniłeś,nie wiedziałem o tym...

1 mies.
Wachlarzyk

ładnie

1 mies.
Głowienka

++++

1 mies.

bdb

1 mies.
Trzej panowie Z.

bdb

1 mies.
Face to face

Fajna, sieweczki są boskie

1 mies.
Drzemka dzienna

Fajny

1 mies.
Głowienka

Klimatycznie

1 mies.

Dobre zdjęcie... i tyle krytyki z mojej strony.

Śląsk Wrocław vs Jagiellonia Białystok

+++

1 mies.
Śląsk Wrocław vs Górnik Wałbrzych

dobre jest

1 mies.
Głowienka

Dziękuję!

1 mies.
Wiosna

@jasmin - Cieszę się, że zatrzymujesz się przy moich zdjęciach, jak ja przy twoich. Pozdrawiam.

Głowienka

Zdjęcia w kontrze mają niepowtarzalną atmosferę, tak jak ten kadr.

Polami... po miedzach...

Super prezentacja

LU

Dobra fota. Odpowiedni moment, w fajnej ramie.

obserwator

Jak zwykle. Super!

Observers

W pełni zasłużone ZD. Gratuluję.

Drzemka dzienna

Żółciak siarkowy grzyb jadalny:)

Drzemka dzienna

Te nad głową pyszne są

Nauka chodzenia po schodach

Bardzo dobre. Ojcowskie nauki.

1 mies.
GLADIATOR..

Podoba się

1 mies.
LU

Dobre

1 mies.
Tam, gdzie kończy się świat.

Dobre

1 mies.
ULICE EREWANIA

Bardzo dobre. Motortzacyjne.

1 mies.
Szuwarowy sąsiad

Podoba się sąiad

1 mies.
...

Dobre

1 mies.
Koniczyna czerwonokrwista pod Tatrami II

Bardzo dobre

1 mies.
Złota Godzina Rybaków

Dobre

1 mies.
...

Podoba się

1 mies.
Las Fanal, jak z prospektu

Dobre

1 mies.
Lewadowy widok

Ciekawe

1 mies.
"Inter Montes Viror Aeternus"

Dobre

1 mies.
OPOWIEŚĆ O GARBUSKU

Kawał histori. Dla wielu baby boomerów to pierwszy samochód. Auto legenda w Hiszpanii nazywali go escarabajo. Fajne foto.

1 mies.
Dostojny Pan dzwoniec

Witamy dostojnego pana

1 mies.
Cała czwórka

Fajna eskadra!!!

obserwator

Szkiełko zacne te 1.4

obserwator

Jest extra!!!

...

wyśmienita fotografia, gratuluję ZD 👏👏👏

1 mies.
...

za rezon !!!

1 mies.
Mama

urocza fotografia - dla mnie SUPER !!!

1 mies.
Lublin - uliczka Kv Farze

znakomita fotografia !!!

1 mies.
1000103515

Class !!!

1 mies.
DZIEWCZYNKA Z SARY TASH

solidny portret w bardzo ładnej tonacji i delikatnym świetle !!!

1 mies.
obserwator

Świetne w pomyśle i wykonaniu