Opis zdjęcia
w lustrze
Bardzo dobre.
I ślicznie wyszło, piękny autoportret. Brawo za dystans do siebie i odwagę. Nie tylko sztuką jest pokazywanie Kogoś ,wielką sztuką pokazać siebie.
ma, ale nie lubi cywilizacji... patrząc na dzisiejszy świat, czy nie ma racji?
nie ma na fryzjera?...:))
Komentarze
Bardzo dobre.
I ślicznie wyszło, piękny autoportret. Brawo za dystans do siebie i odwagę. Nie tylko sztuką jest pokazywanie Kogoś ,wielką sztuką pokazać siebie.
ma, ale nie lubi cywilizacji... patrząc na dzisiejszy świat, czy nie ma racji?
nie ma na fryzjera?...:))