Opis zdjęcia
k
Można by rzec, że kadr nietypowy. Zazwyczaj motyw drogi mlecznej jest przedstawiany na tzw. łonie natury. A okazuje się, że można inaczej. I to mi się podoba.
dobre
bdb
Mega!
Bardzo dobre
,,Zamek" Kafki mi się przypomniał. Czyli dobra ilustracja.
I mi bardzo się podoba
...bardzo podoba mi się kadr w tym spojrzeniu i wykonaniu...
Komentarze
Można by rzec, że kadr nietypowy. Zazwyczaj motyw drogi mlecznej jest przedstawiany na tzw. łonie natury. A okazuje się, że można inaczej. I to mi się podoba.
dobre
bdb
dobre
Mega!
Bardzo dobre
,,Zamek" Kafki mi się przypomniał. Czyli dobra ilustracja.
I mi bardzo się podoba
...bardzo podoba mi się kadr w tym spojrzeniu i wykonaniu...