Opis zdjęcia
.
mam jeszcze trochę wolnych przestrzeni:))
i miejsce
trza jeszcze mieć ściany>>>...:)
Greenhorn,takie na ścianę to sama przyjemność,im większe tym lepsze.
za aston'em (w wielkim formacie oczywiście)
przyjemnie podane... podoba mi się.
Bardzo mi się podoba
Dobre
Dobre jest
Fajne na ścianę
lubię
Komentarze
mam jeszcze trochę wolnych przestrzeni:))
i miejsce
trza jeszcze mieć ściany>>>...:)
Greenhorn,takie na ścianę to sama przyjemność,im większe tym lepsze.
za aston'em (w wielkim formacie oczywiście)
przyjemnie podane... podoba mi się.
Bardzo mi się podoba
Dobre
Dobre jest
Fajne na ścianę
lubię