BDB
Bdb!
Ładne nasycenie kolorów
I mi :)
+++++
Ładnie bardzo
...:-) cudo, dobre.
++++
Po miniaturze wiedziałem, że Twoje :) Bdb!
Wow!
Świetny pomysł :)
Kolejna ciekawa forma natury uwieczniona przez Ciebie
Bardzo dobre!
C OO L
Jak niżej, +++!
Kolejna bardzo dobra praca
Ciekawie w kadrze
Poruszające zdjęcie i opis
Dołączam się do pozytywnych opinii :)
Naturalnie, bardzo ładnie
Mega pozytywne zdjęcie :)
zaraz wklejony...akurat siedział na dachu i sie patrzył...co miałem zrobić ? poszedł do garka :D
Dzięki BDO! To nakrętki od penów do insuliny :)
Ulala...
Tak, tak. Uśmiechniętych kolorowych z nożami nam tu jak najbardziej potrzeba.
Myślałeś może nad zmianą nazwy profilu? Na: Okno Overtona"
Fantastyczne.
Niezrozumiale erotyczne :D
Ale Cię przyłapali. Na trzymaniu nieprawidłowo kręcenia ostrością obiektywu :D Jak sie chwyta klejnoty by nie pogubić? OD SPODU..
Świetne miejsce i moment. Jakościowo się to wywala i nie do końca wszystko widać mimo szerokiego kadru. Ogólnie - prawie fajne.
Scena z kina wjebana w kwadrat. Nooo nieźle się uczysz. Keep going on.
Kadr wyklucza ten obraz.
Miejsce genialne. Z formatami dalej mata problem.
Serio w kwadracie taki krajobraz?
Bez sensu. Rubik by tego nie poukładał.
Interesuje mnie geneza powstania tego ujęcia.
Gdzie Ty się po nocy szwędasz?
To tych co się 3 razy żegnają?
Tilt and shift 90 to tu za mało by wyjaśnić fenomeny wypierdoleń kształtów.
Dziękuję pięknie wszystkim :) Dziękuje za DNO :)
Dekady mijają a Ty sięgasz po coraz to nowe specyfiki. A ja dalej nie jestem w stanie tego oglądać na trzeźwo.
Pamiętam czasy jak w Tychach był tylko jeden kościół, jeden w Paprocanach i na Żwakowie u Muszerów na polu.
Ja pierdolę....Nie dość że zsiniałe to jeszcze kot po chamsku wklejony.
Super!
Mi też się podoba.
Fajna ptaszyna.
Fajne to. Szczególnie z odbiciem.
BDB
BDB
Bdb!
Ładne nasycenie kolorów
I mi :)
+++++
Ładnie bardzo
...:-) cudo, dobre.
++++
Po miniaturze wiedziałem, że Twoje :) Bdb!
Wow!
Świetny pomysł :)
++++
Kolejna ciekawa forma natury uwieczniona przez Ciebie
Bardzo dobre!
++++
C OO L
Jak niżej, +++!
Kolejna bardzo dobra praca
Ciekawie w kadrze
Poruszające zdjęcie i opis
Dołączam się do pozytywnych opinii :)
Naturalnie, bardzo ładnie
Mega pozytywne zdjęcie :)
zaraz wklejony...akurat siedział na dachu i sie patrzył...co miałem zrobić ? poszedł do garka :D
Dzięki BDO! To nakrętki od penów do insuliny :)
Ulala...
Tak, tak. Uśmiechniętych kolorowych z nożami nam tu jak najbardziej potrzeba.
Myślałeś może nad zmianą nazwy profilu? Na: Okno Overtona"
Fantastyczne.
Niezrozumiale erotyczne :D
Ale Cię przyłapali. Na trzymaniu nieprawidłowo kręcenia ostrością obiektywu :D Jak sie chwyta klejnoty by nie pogubić? OD SPODU..
Świetne miejsce i moment. Jakościowo się to wywala i nie do końca wszystko widać mimo szerokiego kadru. Ogólnie - prawie fajne.
Scena z kina wjebana w kwadrat. Nooo nieźle się uczysz. Keep going on.
Kadr wyklucza ten obraz.
Miejsce genialne. Z formatami dalej mata problem.
Serio w kwadracie taki krajobraz?
Bez sensu. Rubik by tego nie poukładał.
Interesuje mnie geneza powstania tego ujęcia.
Gdzie Ty się po nocy szwędasz?
To tych co się 3 razy żegnają?
Tilt and shift 90 to tu za mało by wyjaśnić fenomeny wypierdoleń kształtów.
Dziękuję pięknie wszystkim :) Dziękuje za DNO :)
Dekady mijają a Ty sięgasz po coraz to nowe specyfiki. A ja dalej nie jestem w stanie tego oglądać na trzeźwo.
Pamiętam czasy jak w Tychach był tylko jeden kościół, jeden w Paprocanach i na Żwakowie u Muszerów na polu.
Ja pierdolę....Nie dość że zsiniałe to jeszcze kot po chamsku wklejony.
Super!
Mi też się podoba.
Fajna ptaszyna.
Fajne to. Szczególnie z odbiciem.