Ostatnie komentarze


C H I C A G O

Ciekawe

2 mies.
Green Pond

Piękny widok,opis i oczywiście zdjęcie!

BRUNET WIECZOROWĄ PORĄ

:-)... wszystko gra, szczególnie tytuł - Bdb

2 mies.
Wulkan Inchauasi

Przepiękne zdjęcie! Te trawy z pierwszego planu niesamowite. Całość poprostu bajkowa!

Świt nad rzeką

bajkowe warunki

"Ptaki"

Wow, niezły fot, na PE robi wrażenie...

2 mies.
Biała mysz

Kup pan szczura... :)

2 mies.
Zimowa kołderka

Raczej nie zmarznie. Oby nie zasnęła za kółkiem :) Fajny kadr!

2 mies.
Żużlowy światłocień

dobre

2 mies.
"Ptaki"

niezłe

2 mies.
Wolność!

Fajne, zwłaszcza na PE

2 mies.
rytuał

fajne

2 mies.
...

Karkołomne sztuczki :) Dobry kadr z klimatem...

2 mies.
Świt nad rzeką

ładny klimat

2 mies.
BRUNET WIECZOROWĄ PORĄ

PE proszę :)

2 mies.
Wolność!

brawo

2 mies.
...

Extra ekwilibrystyka :)

2 mies.
...

Dobre kontrasty.

2 mies.
Lublin - ul. Noworybna

Klimatyczny kadr :)

2 mies.
Mirek w zagrodzie

BDB !

2 mies.
Wolność!

Cudny minimal :)

2 mies.
kawa ,herbata, woda, czipsy

bardzo ładne,

2 mies.
Rozmowa w cieniu

W cieniu sekretnym :)

2 mies.
mundialove

W ładnym klimacie :)

2 mies.
W DRODZE

Na moje oko to opony założone na opak.

2 mies.
jeszcze

Dobry moment i kontrasty barwne :)

2 mies.
Zimowa kołderka

Praktyczna :)

2 mies.
W DRODZE

+++

2 mies.
WIEJSKI CMENTARZ

bardzo dobre

2 mies.
Blokowisko

dobre

2 mies.
pątniczka

BDB

2 mies.
LU

fajne

2 mies.
Symetria

bdb

2 mies.
Wolność!

świetne, kadr, światło, klimat

2 mies.
Zimowa kołderka

niesamowite, pomysłowość ludzka nie zna granic

2 mies.
Zimowa kołderka

Dobre

2 mies.
Wolność!

super, pięknie światło

2 mies.
Wolność!

Bdb

2 mies.
...

Bdb

...

Fajne bardzo

PIKNIK POD WISZĄCĄ SKAŁĄ

Z fajnym klimatem zdjęcie

Elektrociepłownia

Fajne

Żużlowy światłocień

Bdb

Zimowa kołderka

Fajne

Lublin - wąwóz na Czechowie

Kompozycja, efekty, człowiek na planie, bdb

LU

Dobry street

No to pozamiatane 2

...dokładnie i pięknie. Wymowne ciekawie ponure.

2 mies.
Prowadzenie

@cornus - dziękuję! :-)

UP and Down

Jeżdżą tak bez celu do góry i na dół.

2 mies.
Lublin - ul. Noworybna

Dziękuję za wyróżnienie - DNO 😁