Ostatnie komentarze


dwa światy jednej ciszy

M EG A

pątniczka

C OO L !

Energetycznie

+++

2 mies.
Miasto

... odbicie robi fotę.

2 mies.
Łódki

... ładnie

2 mies.
widoczek

+++

2 mies.
.

+++++

2 mies.
pątniczka

BDB

2 mies.
dwa światy jednej ciszy

BDB

2 mies.
Zimowa kołderka

Dobre

2 mies.
Bo do Tanga trzeba dwojga

Ładna ta tulipanowa seria.

Biała mysz

Homik moim zdaniem.

Bo do Tanga trzeba dwojga

Śliczne

2 mies.
Zimowa kołderka

Świetna reporterka.

_MG_3429-2

Chyba już czas by zmienić szkiełka.

Zimowa kołderka

Czego to ludzie nie wymyślą

2 mies.
dwa światy jednej ciszy

Podoba się

2 mies.
rytuał

Słońce w kapeluszu

2 mies.
Szkocja 2021

Podoba się

2 mies.
Żużlowy światłocień

Fajny ten kurz i cienie na nich

2 mies.
.

Dobre

2 mies.
Zachód Słońca

Dobre

2 mies.
był, zniknął...

Bdb

2 mies.
Koksownia Zdzieszowice

Dobre

2 mies.
Sieweczka rzeczna

Dobre

2 mies.
Mgławcia NGC 7380

Ciekawe

2 mies.
widoczek

Piękna okolica

2 mies.
KULMHOF

Ciekawa układanka. Każde z osobna ciekawe.

2 mies.
Zasłony

Ciekawie poukładane

2 mies.
Może byka sobie kupimy?

Dziękuję za odwiedziny i komentarze

2 mies.
Rozmowa w cieniu

Ta dłoń też jakas zagadkowa.

2 mies.
Rysunek cieni

Pięknie jest

2 mies.
Łódki

Piękny kadr

2 mies.
WIEJSKI CMENTARZ

Ci co mają ładne grobowce to za życia mieli ładne domy. Sprawa warta zbadania.

2 mies.
.

Bardzo dobre

2 mies.
Miasto

Bardzo dobre te odbicia w wodzie i w budynku.

2 mies.
WIEJSKI CMENTARZ

Super fotka

2 mies.
już niedługo

Fajnie tam jest

2 mies.
PORANEK

Jest klimat

2 mies.
Żużlowy światłocień

Dobre

2 mies.
wiosna w Przelewicach

:)

2 mies.
poza samą chwilą i tym co ją wypełnia

Dziękuję.

2 mies.
Lublin - ul. Noworybna

BDB

2 mies.
Zorza

Bdb

2 mies.
pątniczka

Podoba się

2 mies.
.

Świetnie uchwycone.

2 mies.
...

Ładnie wpasowane w kadr, atrakcyjna kolorystyka. Bdb

2 mies.
Miasto

Ładny kadr z lustrem, które porwał wiatr :)

2 mies.
ZAMCZYSKO

W ładnym swietle i swiatłocieniami :)

2 mies.
pątniczka

Bardzo dobre, bardzo...