Ostatnie komentarze


ważka

piękne są te paskudy... ;)

12 mies.
...

+++

12 mies.
.

bdb

12 mies.

fajne

12 mies.
*****

świetne

12 mies.
...

bdb

12 mies.
OD PIERWSZEGO WEJRZENIA

bdb

12 mies.
chowanego

ekstra to jest:)

12 mies.
Kolorowy start

+++

12 mies.
Teatralnie

świetna kompozycja

12 mies.
Niepokój

bdb

12 mies.
AIR SHOW

fajnie złapane

12 mies.
....

za Piotrem-M

12 mies.
Serwis randkowy

Dobre.

12 mies.
Uliczne portrety

dobre:)

12 mies.

DOBRE.FAJNY OBIEKTYW DOBRZE WYKORZYSTANY.

12 mies.
oko w oko

+++

12 mies.
***

+++

12 mies.
Z kwiatka na kwiatek

KLASYKA ŁĄKOWA. ŁADNIE.

12 mies.
W Karkonoszach

dzisiaj wymarzony widok

12 mies.
Gdy dzień mówi dobranoc.

DNO, miło, podziękował.

12 mies.
Szli na zachód osadnicy

bdb:)

12 mies.
Na cerkiewnym szlaku.

bdb

12 mies.
Kląskawka

ładnie

12 mies.
OD PIERWSZEGO WEJRZENIA

BDB!

12 mies.
chowanego

świetne..., super pomysł

12 mies.
...

DOBRE

12 mies.
2

bdb!!!

12 mies.
Kolorowy start

jak poniżej...

12 mies.
1751392668255

trochę kiczowato to wygląda w tym zestawieniu kolorów... ;) dobre reporterskie

12 mies.
W-wa

tunel czasu, dobre!

12 mies.
Teatralnie

fajna geometria...

12 mies.
Que viva México

Lata temu. Teraz po tym parkingu nie ma śladu.

12 mies.
Poranny pająk

+++

12 mies.
ważka

dobre!

12 mies.
Lublin w oczach kamienic

Ten kadr naj i światło dopisało :)

12 mies.
...

Dynamicznie w niepogode :)

12 mies.
...

Wciągajacy street :)

12 mies.
Lublin w oczach kamienic

Bardzo fajne.

Serwis randkowy

Poranny powrót z nocnych baletów. Bdb.

...

Bardzo dobre. Do kontemplacji.

.

Super śwatełko. Ładna praca.

Znakomity street.

Podoba

12 mies.
Golec uOrkiestra - LIVE

Bdb.

...

Dziękuję pięknie :)

12 mies.
...

Pięknie dziękuję :)

12 mies.
Porzeczkowo

Bdb :)

12 mies.
.

Znakomita praca !

12 mies.

Bardzo misie :)

12 mies.