Ostatnie komentarze


Symi

Fajne, "W pogoni za urojeniem ..."

PLF_25_04_29

Troszeczkę ta czarna plama mnie irytuje , zdjęcie bez niej jak najbardziej

Bodyguard

... a już myślałem , że to pożegnanie Briana Johnsona z Polską ...

Golec uOrkiestra - LIVE

Czasem się zastanawiam , czy bardziej Green czy może jednak Horn ? :) "Wydmuchał" mnie ten Golec :)))

Dobre

12 mies.

Bdb.

12 mies.
pocztówka z Naxos v2

Dobre

12 mies.

++++

12 mies.
Kinetic rain

Fajne

12 mies.
...

Dobre

12 mies.
u Singera

Z klimatem

12 mies.

Ciekawe

12 mies.
pocztówka z Naxos v2

Fajne

12 mies.
Sztormowa fala

Dzięki za odwiedziny

12 mies.
Bodyguard

Bdb

12 mies.
Król komedii

dzięki za dobre słowo :)

12 mies.
La Epoca

++++

12 mies.
Bodyguard

Dobre

12 mies.
Lublin w oczach kamienic

Interestująco i ładnie podane.

...

Fajna perspektywa. Interesująca kompozycja.

Wędkarz

ektra

by night

Ciekawe.

La Epoca

Piękny okaz.

Dziwak z realnego świata...

Ostatn Mohikanin

12 mies.
...

Fajne miejsce. Okno daje piękne miękkie światło.

12 mies.
Klify Moheru

Dobre

12 mies.
słoneczniki

Bardzo Dobre

12 mies.
Krzyk kamienia -Wędrówka

Kompozycja super.

12 mies.
polskie drogi

Piękne-klimatyczne

12 mies.
Lemi

Zdziwiony Lemi

12 mies.
wakacje

Dobre

12 mies.
Potwór z bajora.

Elegancki potwór.

12 mies.
1751647395188

Ładnie jest- pomarańczowo

12 mies.
Nad Morskim Okiem.

Nastrojowo

12 mies.
by night

Dobre

12 mies.
...

Bardzo solidny kadr i świetne B&W.

Dziwak z realnego świata...

Wielowarstwowo. Fajnie. A ten dziwak to rzeczywiście jakaś anomalia.

.

Super

12 mies.
Pieniny

Gratulacje

12 mies.
.

Dobre

12 mies.
***

Ładne

12 mies.
Czekając na autobus

Samo życie

12 mies.

Ciekawe

12 mies.
obcinacz

Dobre

12 mies.
...

Ciekawe

12 mies.
*++*

Ładne

12 mies.
Luzik

Fajne

12 mies.
*

Gratulacje

12 mies.
deszcz

Dobre

12 mies.
Bagry

Ciekawe zdjęcie

12 mies.