Ostatnie komentarze


*****

Podziękował. Pozdrawiam serdecznie :)))

12 mies.
*****

Dzięki :))

12 mies.
*****

Podziękował :))

12 mies.
stare zdjęcie młodego marynarza

;))

12 mies.
...

j.n.

12 mies.
pocztówka z Naxos v2

Bdb

12 mies.
u Singera

+++

12 mies.
...

Dobre

12 mies.
u Singera

Bardzo przyjemne zdjęcie.

12 mies.
chowanego

o a tego nie widziałem, podoba mi się.

12 mies.
stare zdjęcie młodego marynarza

ożeszty! strach się bać.

12 mies.
W świecie kwiatów

bdb

12 mies.
Nastroszony zielony

bdb

12 mies.
Morskie oko o poranku. :)

++++

12 mies.
...

bdb

12 mies.
Okolice przełęczy Namikala

+++++

12 mies.
Okolice przełęczy Namikala

Ładnie

12 mies.
Wędkarz

Podoba się

12 mies.
u Singera

Fajny klimacik

12 mies.
stare zdjęcie młodego marynarza

He he... fajowe

12 mies.
Nastroszony zielony

Ładnie pokazany

12 mies.
pocztówka z Naxos v2

Za Big Don Ovich

12 mies.
W świecie kwiatów

Ładne

12 mies.
Pod kontrolą

I mi się podoba

12 mies.
Wędkarz

Ja nie łowny :)

Lublin w oczach kamienic

Bardzo fajne.

Stary jak świat

Majestatyczne drzewo.

Uszy... ;)

Dobre.

Super jest.

Miejski ruch

Skojarzyło mi się z filmem PLANES, TRAINES AND AUTOMOBILES (po uwagach Greenhorna i Piotra-M)

Król komedii

Bdb.

rozmowa

+++

12 mies.
*****

Bardzo ciekawy kadr. Podoba mi się.

Peru, gdzieś w drodze.

Bdb.

Pod kontrolą

Podoba się.

W świecie kwiatów

Tak. Urocze.

pocztówka z Naxos v2

Tak samo dobre jak poprzednie.

stare zdjęcie młodego marynarza

Groźny ten marynarz. Bdb.

u Singera

Fajny, ciekawy retro klimat.

...

Bdb. Wciągające.

Wędkarz

W takiej scenerii też bym bardzo chętnie na ryby się zasadził.

...

plusy+++

12 mies.
.

Dziekuję.

12 mies.
obcinacz

Dobre.

u Singera

Dobre.

W świecie kwiatów

Urocze

12 mies.
...

Dobre

Lato w Górach

Na Maderze o to łatwiej

Morskie oko o poranku. :)

Dziękuję za poprawę, wstawiałam na szybko z pracy i wiem jak się pisze. :)

Peru, gdzieś w drodze.

Dobrze w kadrze