Ostatnie komentarze


Pieniny Spiskie

ładne miejsce

Zapraszam do tropiku

++++

12 mies.
Kinetic rain

Dobre

12 mies.
Snæfellsnes

można zatrzymać wzrok na dłużej

With Alice in the garden.....

ciekawy pomysł

Obłoki srebrzyste 2025/1

fajny klimat

Klify Moheru

ładny krajobraz

Pocztówka z kiosku z pamiątkami

Bdb

12 mies.
Eksponat poprostu

dobre

Lublin w oczach kamienic

super

Lublin w oczach kamienic

fajne

Mała Berberka w górach Atlas

kadrowane z góry z perspektywy dorosłego, moim zdaniem dobre

...

Bdb

12 mies.
*

fajny klimat

Sesja

coś opowiada

DSCF3447

bardzo dobre

wykopki

bardzo ciekawe

Peru, gdzieś w drodze.

super kolory +

deszcz

bardzo dobre

Bagry

fajne

bulwar sztuki

dużo się tu dzieje +++

...

podoba się

Z góry widziane

+++

12 mies.
...

+++

12 mies.
Świt.

Podoba się

12 mies.
because so..

Fajne

12 mies.
zachód słońca

Bardzo ładnie jest

12 mies.
Stary Rynek

Ładne kolory

12 mies.
fontanna

+++

12 mies.
Uliczne portrety

Bardzo pozytywny.....Bardzo misie :)

12 mies.
Peru, gdzieś w drodze.

Bardzo fajne

12 mies.
*

Podoba się

12 mies.
Nocny pociąg

Ma swój klimat

12 mies.
1751690680387

Fajny kwadrat

12 mies.
Poranek

Dobre

12 mies.
tygrys w akcji :)

Hehe....ten z koszulki groźniejszy ;D

12 mies.
Pocztówka z kiosku z pamiątkami

Fajna

12 mies.
Sabat Czarownic

Jest klimacik

12 mies.
NIGHTCALL

Lubię

12 mies.
czterech na dwóch i pół :)

Fajne

12 mies.
Towarzysze podróży do Mali

+++

12 mies.
*

Lubię

12 mies.
zimorodek

Ładnie pokazany

12 mies.

Dobre

12 mies.

Świetne !

12 mies.

Fajowo na PE

12 mies.
W objęciach fal

Podoba się

12 mies.

+++

12 mies.
Bodyguard

No super jest !

12 mies.
...

Dobre

12 mies.