Ostatnie komentarze


Ułamek zawahania...

dziękuję Wszystkim !!!

12 mies.
...echa dwa

Wszystkim bardzo dziękuję za odwiedziny 👍

12 mies.
pocztówka z Naxos v2

dziękuję Wam bardzo za pozytywny odbiór !!!

12 mies.
tygrys w akcji :)

wielkie dzięki za Waszą obecność 🙏

12 mies.
Bodyguard

bardzo gratuluję zasłużonego ZD 👍👍👍

12 mies.
SINNER

Dzięki! Staram się interpretować to, co widzę, na swój sposób – tak, jak ja to odczuwam. Oczywiście rozumiem, że każdy może widzieć to inaczej i mieć własne emo...

12 mies.
PLF_25_03_26

dobra fotografia, nutka znana mi i wspaniała - jazz muzyką duszy jest... 👍

12 mies.
Na wypasie.

Bdb +++

12 mies.
Na pewnej polanie wieczorową porą...

widać że bardziej azjatycki :), piękna fotografia 👍

12 mies.
Rybka z rana...

cudna fotografia 👍

12 mies.
...

Fota z pomysłem

12 mies.
-ˋˏ ༻❁✿❀༺ ˎˊ-

+++

12 mies.
Klocki

Dobre te "klocki"

12 mies.
Platform Chronicles...

+++

12 mies.
Tężnia

Zgadza się :)

12 mies.
zachód słońca

Czy to jest odwrócony kadr?

12 mies.
OIA

Bardzo trudne miejsce do fotografowania, a tu ładnie poukładane i zmieściło się w kadrze.

12 mies.
Wielki Kanion .USA

Apacze, Apacze i piękny pejzażyk widzę.

12 mies.
The Lost Morning

Malujesz...

12 mies.
Klocki

Bdb

12 mies.
Tężnia

To jest w Busku-Zdrój:)

12 mies.
lato w mieście

Ku Farze od Noworybnej?;)

12 mies.
Islandzki pejzaż

Przepiękny B&W

12 mies.
SINNER

:) PS. @Piotr-M, sugestywna interpretacja, ale w zasadzie jest w tym coś:)

12 mies.
NIGHTCALL

Marku, "pojechałeś" teraz mocno, ale to miłe:)

12 mies.
Rybka z rana...

+++

12 mies.
Islandzki pejzaż

BDB

12 mies.
Zachód Słońca

najs

12 mies.
Bodyguard

dobre

12 mies.
polskie drogi

ładnie

12 mies.
Klocki

...oj żeby lewy się nie przewrócił :), bardzo fajne, podoba mi się ten kadr, światło, kontrast +++

12 mies.
Klify Moheru

ładnie

12 mies.
RWD - 5

bdb kadr 👍

12 mies.
strażnik dymu

@Greenhorn - to chyba jednak nie kret :) cos znacznie poważniejszego !!!, dobry reporterski kadr !!!

12 mies.
Stacja Nigdy w Życiu...

znakomity kadr i klimat - lubię kolejowe bardzo +++

12 mies.
paprykarz wiecznie żywy...

kto nie próbował paprykarza nie wie co stracił :), Bdb kwadracik +++

12 mies.
łódki_

relaksujący widok

12 mies.
lato w mieście

super

12 mies.
"Czerwone Błonia"

podoba się

12 mies.
Nie rob mi zdjec !

+++

12 mies.
Panienka z okienka

:)))

12 mies.
-ˋˏ ༻❁✿❀༺ ˎˊ-

ładnie

12 mies.
Poszli popływać

fajne

12 mies.
NO WAR

+++

12 mies.
.

widok robi wrażenie

12 mies.
Meteory

podoba się

12 mies.
Wschód

ładnie

12 mies.
NIGHTCALL

Kavinsky moglby dac na okladke singla

12 mies.
Platform Chronicles...

+++

12 mies.
Illusion of presence

podoba się

12 mies.