dziękuję Wszystkim !!!
Wszystkim bardzo dziękuję za odwiedziny 👍
dziękuję Wam bardzo za pozytywny odbiór !!!
wielkie dzięki za Waszą obecność 🙏
bardzo gratuluję zasłużonego ZD 👍👍👍
Dzięki! Staram się interpretować to, co widzę, na swój sposób – tak, jak ja to odczuwam. Oczywiście rozumiem, że każdy może widzieć to inaczej i mieć własne emo...
dobra fotografia, nutka znana mi i wspaniała - jazz muzyką duszy jest... 👍
Bdb +++
widać że bardziej azjatycki :), piękna fotografia 👍
cudna fotografia 👍
Fota z pomysłem
+++
Dobre te "klocki"
Zgadza się :)
Czy to jest odwrócony kadr?
Bardzo trudne miejsce do fotografowania, a tu ładnie poukładane i zmieściło się w kadrze.
Apacze, Apacze i piękny pejzażyk widzę.
Malujesz...
Bdb
To jest w Busku-Zdrój:)
Ku Farze od Noworybnej?;)
Przepiękny B&W
:) PS. @Piotr-M, sugestywna interpretacja, ale w zasadzie jest w tym coś:)
Marku, "pojechałeś" teraz mocno, ale to miłe:)
BDB
najs
dobre
ładnie
...oj żeby lewy się nie przewrócił :), bardzo fajne, podoba mi się ten kadr, światło, kontrast +++
bdb kadr 👍
@Greenhorn - to chyba jednak nie kret :) cos znacznie poważniejszego !!!, dobry reporterski kadr !!!
znakomity kadr i klimat - lubię kolejowe bardzo +++
kto nie próbował paprykarza nie wie co stracił :), Bdb kwadracik +++
relaksujący widok
super
podoba się
:)))
fajne
widok robi wrażenie
Kavinsky moglby dac na okladke singla
dziękuję Wszystkim !!!
Wszystkim bardzo dziękuję za odwiedziny 👍
dziękuję Wam bardzo za pozytywny odbiór !!!
wielkie dzięki za Waszą obecność 🙏
bardzo gratuluję zasłużonego ZD 👍👍👍
Dzięki! Staram się interpretować to, co widzę, na swój sposób – tak, jak ja to odczuwam. Oczywiście rozumiem, że każdy może widzieć to inaczej i mieć własne emo...
dobra fotografia, nutka znana mi i wspaniała - jazz muzyką duszy jest... 👍
Bdb +++
widać że bardziej azjatycki :), piękna fotografia 👍
cudna fotografia 👍
Fota z pomysłem
+++
Dobre te "klocki"
+++
Zgadza się :)
Czy to jest odwrócony kadr?
Bardzo trudne miejsce do fotografowania, a tu ładnie poukładane i zmieściło się w kadrze.
Apacze, Apacze i piękny pejzażyk widzę.
Malujesz...
Bdb
To jest w Busku-Zdrój:)
Ku Farze od Noworybnej?;)
Przepiękny B&W
:) PS. @Piotr-M, sugestywna interpretacja, ale w zasadzie jest w tym coś:)
Marku, "pojechałeś" teraz mocno, ale to miłe:)
+++
BDB
najs
dobre
ładnie
...oj żeby lewy się nie przewrócił :), bardzo fajne, podoba mi się ten kadr, światło, kontrast +++
ładnie
bdb kadr 👍
@Greenhorn - to chyba jednak nie kret :) cos znacznie poważniejszego !!!, dobry reporterski kadr !!!
znakomity kadr i klimat - lubię kolejowe bardzo +++
kto nie próbował paprykarza nie wie co stracił :), Bdb kwadracik +++
relaksujący widok
super
podoba się
+++
:)))
ładnie
fajne
+++
widok robi wrażenie
podoba się
ładnie
Kavinsky moglby dac na okladke singla
+++
podoba się