Miły zachodzik.
Piękne
Moje miasto. Podoba się.
+++
Czekając na ...
Fajne...:)
Ale dobrze wypatrzony.
Podoba się
Pewnym krokiem podążają....:)
Laba, ale tylko na chwilę.
Podoba się. Kolor robi robotę.
W drogę, przecież są wakacje. Kadr prowadzi tam gdzie trzeba.
Super
Obiadowe takie....podoba się bardzo :)
Super struktura. Dobrze wypatrzone.
Ładnie
Perspektywa fajnie prowadzi do centrum.
Bardzo dobre gadające foto :)
W cz. - b. poproszę.
Lubię Bardzo
Monster.
Jak dobrze jest wcześnie wstać.
Nie ma to jak na piechotę.
Dobre
Lubię.
Zgadza się, ale telefonu mi jakoś nie szkoda. Kadr mogę nazwać ryzykownym ;)
Bardzo ładne szarości :) choć krawędzie gór nieco za ostre.
Dynamicznie :)
Bdb
@rezon- Ja też bym chciał mieć taki album bo wiele kart pamięci mi gdzieś poginęło i wiele zdjęć przepadło bezpowrotnie.
Piotr-M: W odbiciu Ford Fiesta Mk I 🙂
Dzięki za odwiedziny i całą resztę.
To prawda rower był na wsi w każdym domu.
Brawo !
BDB
.... rozpoznawalne - BDB
Miły zachodzik.
Piękne
Moje miasto. Podoba się.
+++
Czekając na ...
Fajne...:)
Ale dobrze wypatrzony.
Podoba się
Pewnym krokiem podążają....:)
Laba, ale tylko na chwilę.
Podoba się. Kolor robi robotę.
W drogę, przecież są wakacje. Kadr prowadzi tam gdzie trzeba.
Podoba się
Super
Obiadowe takie....podoba się bardzo :)
Super struktura. Dobrze wypatrzone.
Ładnie
Podoba się
Perspektywa fajnie prowadzi do centrum.
Bardzo dobre gadające foto :)
W cz. - b. poproszę.
Lubię Bardzo
Monster.
Jak dobrze jest wcześnie wstać.
Nie ma to jak na piechotę.
Dobre
Ładnie
Super
+++
+++
Lubię.
Zgadza się, ale telefonu mi jakoś nie szkoda. Kadr mogę nazwać ryzykownym ;)
Bardzo ładne szarości :) choć krawędzie gór nieco za ostre.
Dynamicznie :)
Bdb
@rezon- Ja też bym chciał mieć taki album bo wiele kart pamięci mi gdzieś poginęło i wiele zdjęć przepadło bezpowrotnie.
Piotr-M: W odbiciu Ford Fiesta Mk I 🙂
Dobre
Dzięki za odwiedziny i całą resztę.
Bdb
Bdb
To prawda rower był na wsi w każdym domu.
Brawo !
BDB
BDB
+++
BDB
BDB
BDB
.... rozpoznawalne - BDB