Ostatnie komentarze


Piękno żużla

Super

12 mies.
Sielski poranek

Bardzo Ładnie

12 mies.
Marlboro Gold

Ślicznie

12 mies.
Marlboro Gold

"Dyliżans" zakurzyłbyś troszkę ;) https://www.cowboysindians.com/wp-content/uploads/2014/10/FordWayne1big-600x409.jpg Dobre.

****

Ładne

12 mies.
*stairs*

W jakim celu to przerysowanie ?

12 mies.
Sielski poranek

Śliczne

12 mies.
W ogrodzie...

Pasuje do flog.pl albo do kosza.

12 mies.
Linie

Fajna krajka rzucona przez pola

12 mies.
Panoramka

Lubię wiedzieć gdzie...czy tam byłem 😀?

12 mies.

BDB

12 mies.
Wspomnieniowo

Bdb

12 mies.
Odrobina horroru.

Przydaloby sie jakies zombi albo ofiara niedoszla:)

12 mies.
The Lost Morning

Pieknie

12 mies.
.

Dynamicznie :)

12 mies.
.

Dobre :)

12 mies.
Lawendowe żniwa

Extra :)

12 mies.
Krakowski splin

++++

12 mies.
Odbicie

++++

12 mies.
Felek

Dobre

12 mies.
...

Bdb

12 mies.
...

Bdb +++

12 mies.
Felek

+++

12 mies.
...

światło w głównej roli. Dobre

12 mies.
Krakowski splin

po prostu fajny Street !!!

12 mies.
...

Ładnie wszystko poukładane w całość

12 mies.

jak niżej +++

12 mies.
.

+++

12 mies.
Na jeziorze

Bdb +++

12 mies.
Na Szczycie

bdb +++

12 mies.
.

gada bardzo, świetna fotografia !!!

12 mies.
Lawendowe żniwa

bardzo dobra praca !!!

12 mies.
Umbra ignis

Piękne

12 mies.
Kult

KLASA Koncertowe !!!

12 mies.

dobra kontynuacja serii ze starówki 👍

12 mies.
Pod górę, pod słońce i trochę piachu.

świetny B&W 👍

12 mies.
.

za valdekj !!!

12 mies.
Oblivium

świetna praca !!!

12 mies.

Tak , śliczny kwadrat

Pocztówka z kiosku z pamiątkami

Kto zakopał żyrafę ? ;)

...

Dziękuję pięknie :)

12 mies.
Odbicie

Lubię bardzo

12 mies.
Matera

Andrzeju , pogubiłem się troszeczkę . Może moja pamięć mnie zawodzi . Czy to rozkoszna grafika , czy prawda ? :) Podoba się ! :)

Cisza jak ta

ładny obraz !!!

12 mies.
Felek

Bdb

12 mies.
Krakowski splin

Dobre

12 mies.

Piękne foto!

12 mies.
.

Dobre

12 mies.
Samotny spacer

podoba się, światło, cień w całości +++

12 mies.
Na jeziorze

+++

12 mies.