Ostatnie komentarze


Felek

Dobre

12 mies.
...

+++

12 mies.
Mangrowiec

Podoba się

12 mies.
...

+++

12 mies.
Mangrowiec

dobre

12 mies.
Przygoda na pustyni

Wow!

12 mies.
piramidy... na niby

Fotografia piękna

Fajne bardzo

12 mies.
Lawendowe żniwa

Świetne zdjęcie

12 mies.
Na jeziorze

++++

12 mies.

++++

12 mies.
Kult

Bdb

12 mies.
Lawendowa Prowansja

BDB

12 mies.
Lawendowe żniwa

BDB

12 mies.
DSCF3447

Ładnie

12 mies.

Bdb

12 mies.
łajby dwie

Bdb

12 mies.
Golec uOrkiestra - LIVE

bardzo dziękuję :)

12 mies.

dziękuję Wam bardzo :)

12 mies.
piramidy... na niby

miłe zaskoczenie z rana..., dziękuję! :)))

12 mies.
Pod górę, pod słońce i trochę piachu.

++++

12 mies.
piramidy... na niby

Trzeba umieć patrzeć. To jest to coś w fotografii. Masz to. Gratuluję ZD. Pozdrawiam

Linie

Przyłączam się do opinii większości

12 mies.
Wspomnieniowo

Bardzo dobre

12 mies.
Rewolucja i kobiety

Ciekawa mozaika

12 mies.
Lublin - rankiem na Placu Litewskim

Bardzo stosowne takie przedstawienie takiego obiektu

12 mies.
Oblivium

W ładnym, subtelnym świetle, choć zastanawiam się co to jest w p.d. rogu (jakieś bliki?)

12 mies.
.

Widać moc maszyny, fajne

12 mies.
Zamagurze

Piękny widok, ładna kompozycja i kadr

12 mies.
Świt

Kadrowanie na minus.

12 mies.

Wyszło ciekawie

12 mies.
CAFÉ CHRONICLES

Fajne

12 mies.
Moje miasto…

Niewykorzystana miejscówka.

12 mies.
Lawendowa Prowansja

Ładnie bardzo

12 mies.
piramidy... na niby

Żeby je zobaczyć nie trzeba daleko jechać...Fajne

12 mies.
...

Fajne

12 mies.
Pan Kapustka

Kolejny fotek to widzę w foliowej czapeczce...

12 mies.
Lublin - rankiem na Placu Litewskim

Świetne zdjęcie

12 mies.
Z dala od codziennych spraw.

Strefa Gazy?

12 mies.
Lublin - rankiem na Placu Litewskim

Bardzo dobre...

12 mies.
The Lost Morning

Świetnie to robisz

12 mies.
Kaskada

Śliczna miejscówka.

12 mies.
Wspomnieniowo

Dobre

12 mies.

Fajne

12 mies.
Lublin - rankiem na Placu Litewskim

Jak w powększalniku Obraz rzucony na maskownice

12 mies.
.

Super

12 mies.
Panoramka

10mm... piękny widok

Czadowo wyszlo

Bdb

12 mies.
piramidy... na niby

Gratuluję ZD.