Dobrze uchwycone.
Marzenia kiedyś się spełnią. Potrzebna determinacja.
Dobry street.
Trzmiele lubią lawendę.
Prawdziwi Mistrzowie odchodzą.
Ładny bokeh.
Bo to jest koniec świata.
Konar po prawej stronie odciąga wzrok. Może kwadrat.
Dzięki, czas 1/640
Jest moc!!! Ekstra
Super! I takie delikatne :)
Mega fota!
!!!
pytanko: czy to jest Pani która występowała w Sanatorium Miłości?
ładny miś
motocyklistów i kolarzy amatorów tam pełno. Swoją drogą trzeba mieć pary aby tam wjechać rowerkiem ;)
no za szybko uciekł, następnym razem może
Dym z dymiarki
Podoba się
Zdjęcie z wielkim sensem. Kaczuszki w stawie. No wspaniałe
Dobry koment :-) ... foto także :-)
.... nie ma dymu bez ognia !?!
Fajne
Bdb
a skąd dym? ;) +++!
bdb
dobre..., wygląda trochę jakby się zastanawiał czy Ci ....ić ;)
dobre
+++
ładnie
Dobre
Gratulacje
podoba mi się ten hydrant... ;)
fajne..., dobrze, że z rozmyciem na górze...!
dobre...
super wyszło
pojechałbym rowerkiem, ale... tylko w dół ;) (obowiązkowy przegląd hamulców przed zjazdem) - na zdjęciu też wow
Za daleko do Europy ...
zmutowane żelki z Plutona... ;)
dopiero 18 minut... nie doceniasz kolei... ;)
Nijak.
trochę góry mi brakuje, ale fajne jest
Zawsze
Mocno zatrybiona Pani
Sensu brak
Sympatyczne
Dobrze uchwycone.
Marzenia kiedyś się spełnią. Potrzebna determinacja.
Dobry street.
Trzmiele lubią lawendę.
Prawdziwi Mistrzowie odchodzą.
Ładny bokeh.
Bo to jest koniec świata.
Konar po prawej stronie odciąga wzrok. Może kwadrat.
Dzięki, czas 1/640
Jest moc!!! Ekstra
Super! I takie delikatne :)
Mega fota!
!!!
pytanko: czy to jest Pani która występowała w Sanatorium Miłości?
ładny miś
motocyklistów i kolarzy amatorów tam pełno. Swoją drogą trzeba mieć pary aby tam wjechać rowerkiem ;)
no za szybko uciekł, następnym razem może
Dym z dymiarki
Podoba się
Zdjęcie z wielkim sensem. Kaczuszki w stawie. No wspaniałe
Dobry koment :-) ... foto także :-)
.... nie ma dymu bez ognia !?!
Fajne
Bdb
a skąd dym? ;) +++!
bdb
dobre..., wygląda trochę jakby się zastanawiał czy Ci ....ić ;)
dobre
+++
ładnie
+++
bdb
Dobre
Gratulacje
podoba mi się ten hydrant... ;)
fajne..., dobrze, że z rozmyciem na górze...!
dobre...
+++
super wyszło
pojechałbym rowerkiem, ale... tylko w dół ;) (obowiązkowy przegląd hamulców przed zjazdem) - na zdjęciu też wow
Za daleko do Europy ...
zmutowane żelki z Plutona... ;)
dopiero 18 minut... nie doceniasz kolei... ;)
+++
Nijak.
trochę góry mi brakuje, ale fajne jest
Zawsze
Mocno zatrybiona Pani
Sensu brak
Sympatyczne