Ostatnie komentarze


Połąga, Morze Bałtyckie

Bdb.

12 mies.
magiczne chwile...

Fotografia piękna

The Morning After a Stormy Evening

Nie ma to jak złota godzina.

12 mies.
JESIEŃ ŻYCIA

A poza tym nić w wiosce się nie dzieje .... Fajna opowieść.

12 mies.
Ostra wymiana zdań

Jest furia.

12 mies.
zachód słońca

Klasyka.

12 mies.
1752495543124

Ładny misz masz.

12 mies.

Dobrze uchwycone.

12 mies.
Tęsknota za wolością.

Marzenia kiedyś się spełnią. Potrzebna determinacja.

12 mies.
Les Delice :)

Dobry street.

12 mies.
Witaj wielkie oko

Trzmiele lubią lawendę.

12 mies.
Tadeusz Rolke 1929 - 2025

Prawdziwi Mistrzowie odchodzą.

12 mies.
bimbrownik z obstawą

Ładny bokeh.

12 mies.
Loop Head

Bo to jest koniec świata.

12 mies.
Zimorodek

Konar po prawej stronie odciąga wzrok. Może kwadrat.

12 mies.
Dzięcioł średni

Dzięki, czas 1/640

12 mies.
Skocznia na rowerowym torze.

Jest moc!!! Ekstra

12 mies.
...

Super! I takie delikatne :)

12 mies.
magiczne chwile...

Mega fota!

12 mies.
magiczne chwile...

!!!

12 mies.
PLF_2025_07_11

pytanko: czy to jest Pani która występowała w Sanatorium Miłości?

12 mies.
Mokry futrzak

ładny miś

12 mies.
Stelvio w zbliżeniu

motocyklistów i kolarzy amatorów tam pełno. Swoją drogą trzeba mieć pary aby tam wjechać rowerkiem ;)

12 mies.
See ya !

no za szybko uciekł, następnym razem może

12 mies.
strażak

Dym z dymiarki

12 mies.
Zimorodek

Podoba się

12 mies.
Rodzina udała się do kąpieli po zejściu z drogi.

Zdjęcie z wielkim sensem. Kaczuszki w stawie. No wspaniałe

12 mies.
*****

Dobry koment :-) ... foto także :-)

12 mies.
strażak

.... nie ma dymu bez ognia !?!

12 mies.
Odpływ

Fajne

12 mies.

Bdb

12 mies.
strażak

a skąd dym? ;) +++!

12 mies.
Lawa pod spodem

bdb

12 mies.
*****

dobre..., wygląda trochę jakby się zastanawiał czy Ci ....ić ;)

12 mies.
azyl

dobre

12 mies.
Zimorodek

+++

12 mies.
Na jeziorze

ładnie

12 mies.
Ślepowron

+++

12 mies.
podążaj zawsze w stronę słońca

bdb

12 mies.
podążaj zawsze w stronę słońca

Dobre

12 mies.
magiczne chwile...

Gratulacje

12 mies.
Natura żywa i martwa

podoba mi się ten hydrant... ;)

12 mies.
Lublin

fajne..., dobrze, że z rozmyciem na górze...!

12 mies.
Odpływ

dobre...

12 mies.
*

+++

12 mies.
W lunaparku

super wyszło

12 mies.
Stelvio w zbliżeniu

pojechałbym rowerkiem, ale... tylko w dół ;) (obowiązkowy przegląd hamulców przed zjazdem) - na zdjęciu też wow

12 mies.
Tęsknota za wolością.

Za daleko do Europy ...

12 mies.
Haribo

zmutowane żelki z Plutona... ;)

12 mies.
Spóźniony

dopiero 18 minut... nie doceniasz kolei... ;)

12 mies.