Bardzo fajne
Bdb
Fajne
Bdb.
Dobre.
+++
Podziękował. Pozdrawiam serdecznie :)))
niezłe
bdb
bardzo wszystkim dziękuję :)
dziękuję Wam :)
Pięknie, lekko i zwiewnie
R EWELACJ A !
Piękne
Świetny street.
Bardzo fajny street.
Bardzo ciekawe.
Interestująca fotografia.
Extra!
Ładnie.
Podoba mi się.
Pięknie.
Barzo mi się podoba.
Świetny klimat.
Fajne jest.
Ciekawe.
Dobre jest.
podoba :) masz może wersję z jadącym bliżej (na tej pierwszej plamie światła)?
ja - "ortodoksyjny"??? musiałbyś porozmawiać z niektórymi moimi znajomymi :) dziękuję :) ja po prostu lubię fotografować :)
Podziwiam Cię za ortodoksyjność pod względem sprzętu, materiałów i wkładanej pracy w całą tę materię.
:) dziękuję :)
No i gratulacje. Nie wspomnę kto pierwszy skomentował 😁
Przez Misia Uszatka wszystkie dzieci kiedys wierzyły że to taki słodziak, a tymczasem spotkanie z nim oko w oko to już inna bajka...
Sioux naszych czasów. Piotr to raczej nie maseczka a kaganiec 😂
Sielsko
Pospolita codzienność blokowisk pokazana bardzo uniwersalnie i ujmująco
Piekne są te pola lawendy. Jeden z moich ulubionych zapachów. Kiedyś z kumplem wiozłem z chorwackiej wyspy Hvar parę gałązek w bagażniku starego kombi Volvo. Dł...
Dobre foto. Człowiek strudzony. Mnóstwo książek o nich czytałem. Z pewnością jeden z ciekawszych ludów na tym różnorodnym kontynencie
Nie da się przejść obojętnie obok takiego kadru. Czysta poezja
Maki mi sie nigdy nie znudzą, zwłaszcza w taki sposób podane
Bardzo fajne
Bdb
Fajne
Bdb.
Dobre.
+++
Dobre.
Bdb
Podziękował. Pozdrawiam serdecznie :)))
niezłe
bdb
bdb
bdb
bardzo wszystkim dziękuję :)
dziękuję Wam :)
Pięknie, lekko i zwiewnie
R EWELACJ A !
Piękne
Świetny street.
Bardzo fajny street.
Bdb.
Bardzo ciekawe.
Dobre.
Interestująca fotografia.
Bdb.
Dobre.
Extra!
Ładnie.
Dobre.
Podoba mi się.
Pięknie.
Barzo mi się podoba.
Świetny klimat.
Bdb.
Fajne jest.
Ciekawe.
Dobre jest.
podoba :) masz może wersję z jadącym bliżej (na tej pierwszej plamie światła)?
ja - "ortodoksyjny"??? musiałbyś porozmawiać z niektórymi moimi znajomymi :) dziękuję :) ja po prostu lubię fotografować :)
Podziwiam Cię za ortodoksyjność pod względem sprzętu, materiałów i wkładanej pracy w całą tę materię.
:) dziękuję :)
No i gratulacje. Nie wspomnę kto pierwszy skomentował 😁
Przez Misia Uszatka wszystkie dzieci kiedys wierzyły że to taki słodziak, a tymczasem spotkanie z nim oko w oko to już inna bajka...
Sioux naszych czasów. Piotr to raczej nie maseczka a kaganiec 😂
Sielsko
Pospolita codzienność blokowisk pokazana bardzo uniwersalnie i ujmująco
Piekne są te pola lawendy. Jeden z moich ulubionych zapachów. Kiedyś z kumplem wiozłem z chorwackiej wyspy Hvar parę gałązek w bagażniku starego kombi Volvo. Dł...
Dobre foto. Człowiek strudzony. Mnóstwo książek o nich czytałem. Z pewnością jeden z ciekawszych ludów na tym różnorodnym kontynencie
Nie da się przejść obojętnie obok takiego kadru. Czysta poezja
Maki mi sie nigdy nie znudzą, zwłaszcza w taki sposób podane