Moje miast. Podoba się.
Podoba się. I ta tonacja.
Lubię takie.
Świetne.
W kadrze wszystko gra. Super.
Ładna ta złota godzina.
Co za spojrzenie
Droga do nikąd. A kiedyś tętniło tu życie.
Ciekawa tonacja. Podoba się.
Super portret.
Dobry kadr warty jest poświęceń.
Super. Dobrze skomponowane.
Mgła robi nastrój.
Jest nastrój. Tylko to wstawanie przed świtem ...
Zabrakło kompensacji ekspozycji.
Wysublimowane. Technika bez zarzutu.
Podoba się.
To jest nastrój. Powiało grozą.
Nie ma to jak dobrze pokazane odbicie.
Dobre.
OK> Podoba się. Fajne kontrasty.
Nietypowe spojrzenie.
Ciekawe spojrzenie. Podoba się.
Jest dynamika.
super
o, Raba
Dziękuję Wszystkim za komentarze i oceny :)
Magiczny krajobraz.
Świetne!
Podoba mi się.
Bdb.
Dobre jest.
Fajna miejscówka.
Znakomite!
+++++
BDB
.... fajne spojrzenie
+++
DOBRE !
bdb
.... niezłe, podoba się
.... ale bagno! :-) ... fajne foto
dobre
eleganckie
Moje miast. Podoba się.
Podoba się. I ta tonacja.
Lubię takie.
Świetne.
W kadrze wszystko gra. Super.
Ładna ta złota godzina.
Co za spojrzenie
Droga do nikąd. A kiedyś tętniło tu życie.
Ciekawa tonacja. Podoba się.
Super portret.
Dobry kadr warty jest poświęceń.
Super. Dobrze skomponowane.
Mgła robi nastrój.
Jest nastrój. Tylko to wstawanie przed świtem ...
Zabrakło kompensacji ekspozycji.
Wysublimowane. Technika bez zarzutu.
Podoba się.
To jest nastrój. Powiało grozą.
Nie ma to jak dobrze pokazane odbicie.
Dobre.
OK> Podoba się. Fajne kontrasty.
Nietypowe spojrzenie.
Ciekawe spojrzenie. Podoba się.
Jest dynamika.
super
o, Raba
Dziękuję Wszystkim za komentarze i oceny :)
Dobre.
Magiczny krajobraz.
Świetne!
Podoba mi się.
Bdb.
Dobre jest.
Fajna miejscówka.
Znakomite!
+++++
BDB
BDB
.... fajne spojrzenie
BDB
+++
BDB
+++++
DOBRE !
bdb
.... niezłe, podoba się
+++
.... ale bagno! :-) ... fajne foto
dobre
eleganckie