Ostatnie komentarze


Połąga, Morze Bałtyckie

Dziękuję za komentarze 😊. Miło się czyta 😊

12 mies.
Park Narodowy Yellowstone

ciekawe miejsce

12 mies.
Pasaż

za Big Donem !!!

12 mies.
.

Bardzo dobre.komiksowe.

12 mies.
Lasek bagienny

za maro !!!

12 mies.
Lawendy czas...

@andzrzejbur: najpiękniejsze jest moim zdaniem w Kadzicach ( małopolskie ) i tam można się umówić już o 4 rano, ale i tutaj nie jest źle, jest trochę przeszkadz...

12 mies.
lato w mieście 2

dobre reporterskie foto !!!

12 mies.
lato w mieście 2

Dobre

12 mies.
Maski Dogonów

szkoda że tak ciasno, ale kadr zacny !!! muszę poczytać o tym ludzie.

12 mies.
Na szlaku

Dobre

12 mies.
Lasek bagienny

Fajny klimat

12 mies.
Bałtyckie Klimaty

Woow! Świetne, dynamiczne! Pięknie pokazany żywioł 😍

12 mies.
kosi kosi łapci 2

świetne !!!

12 mies.
Pasaż

Fajne miejsce ze szklanym dachem. Dużo światła zawsze.

12 mies.

miejska dżungla , Bdb +++ - trzeba oglądać koniecznie na PE !!!

12 mies.
w oczekiwaniu na Kult

kapitalny kadr, kolor +++

12 mies.

Bdb

12 mies.
M II

Podba się. Może te buciki trochę nie pasują.

12 mies.
Południca

Podoba się

12 mies.
Bączek

Bardzo dobre

12 mies.
Lublin lensbaby

wejść trudno....ale jeszcze trudniej zjechać:))

12 mies.
Bałtyckie Klimaty

Podoba się

12 mies.
Lawendy czas...

Odwiedziłem ich stronę internetową, prowokuje do odwiedzin.. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedż.

12 mies.

Dobre:)

12 mies.
***

Dobre

12 mies.
Szyb

Bdb

12 mies.
Z szuflady

Ładnie poukładane

12 mies.
w oczekiwaniu na Kult

+++

12 mies.
Kociubylska Skała

Pięknie wyszło

12 mies.
Lasek bagienny

super

12 mies.
***

ładna praca

12 mies.
.

Dobre

12 mies.
Szyb

podoba się

12 mies.
Kociubylska Skała

super

12 mies.
Bączek

+++mniam

12 mies.
Bączek

Bdb

12 mies.
Lawendy czas...

Dziękuję, pytałem z ciekawości. Dobrze , że nie trzeba wyjeżdżać z Polski dla tych pięknych lawendowych kadrów.Pozdrawiam

12 mies.
Lawendy czas...

Wszystkim pięknie dziękuję:)

12 mies.
Gdańsk

Mgła dodała klimatu:)

12 mies.
Fanad Head

Pięknie o poranku:)

12 mies.
Kociubylska Skała

Pięknie w tym świetle:)

12 mies.
***

Piękny kwiatek:)

12 mies.
lato w mieście 2

Super są takie plenerowe koncerty:)

12 mies.
Beilstein nad rzeką Mozel

Pięknie tam:)

12 mies.
Lawendy czas...

@andrzejbur: to "Lawendowe wzgórze" w Kiełczewicach Dolnych. Pozdrawiam:)

12 mies.
Po wydmach chodzenie

Wow!

12 mies.
Po wydmach chodzenie

++++++

12 mies.

Dzięki !

12 mies.

Dzięki !

12 mies.
*****

Bdb

12 mies.