Ostatnie komentarze


Dusza wzgórza

bardzo ładnie...

11 mies.
Jalmuzna

dobre...!

11 mies.

bardzo dziękuję za wizytę :) @Ewa - w dzień nie ma się czego bać, tylko cuchnie tam strasznie... ;)

11 mies.

dzięki wszystkim :)

11 mies.
OOO

zgadzam się z Emilią 👍

11 mies.
...

kolejne superanckie foto !!!

11 mies.
Martyna

bardzo ładny kadr !!!

11 mies.
północ

tu też za marpie 👍

11 mies.
Kobieta

za marpie !!!

11 mies.
patyki inne

fajnie pokazane te patyki +++

11 mies.
.... w leśnym mroku

wow, mega fajne, szkoda że nie mam już dzisiaj SUPER !!!

11 mies.
-*-

klasa, znakomity B&W 👍

11 mies.
comfort

podoba się nawet bardzo +++

11 mies.
_DSC1081-3

piękne makro 👍

11 mies.
Wakacje

paski poziome motywem przewodnim, dla mnie jest to znakomity kadr - SUPER !!!

11 mies.
Flamingi na Altiplano, Boliwia

niesamowicie piękny kadr 👍👍👍

11 mies.
Pójdźka

znakomicie uchwycona (y) 👍

11 mies.
Zimorodek

świetna fotografia 👍

11 mies.
uciekinier ;)

superanckie, tytuł świetnie pasuje !!!

11 mies.

zzdecydowanie za marpie 👍

11 mies.
Wschód

fajnie się światełko rozmywa po polu +++

11 mies.
lubelskie smętarze - ul. Marii Koryznowej

mnie też zatrzymało, bdb +++

11 mies.
Venice

fajowa praca 👍

11 mies.
.

fajnie złapane +++

11 mies.
...

Dla mnie rewelka, uwielbiam takie kadry

11 mies.
OOO

Świetne

11 mies.
...

Lubię

11 mies.
...

Dziękuję Wam ,że zajrzeliście :)

11 mies.
Martyna

Bdb :)

11 mies.
północ

Podoba się bardzo :)

11 mies.
Kobieta

Bardzo dobre....

11 mies.
.... w leśnym mroku

Jest klimat !

11 mies.
-*-

Podoba się :)

11 mies.
comfort

Bdb :)

11 mies.
Wakacje

Fajne :)

11 mies.
Flamingi na Altiplano, Boliwia

Piękności :)

11 mies.
Pójdźka

Przeurocza (y) jest :)

11 mies.
uciekinier ;)

Lubię bardzo :)

11 mies.

Zajefajne....Bardzo misie :)

11 mies.
lubelskie smętarze - ul. Marii Koryznowej

Bardzo dobre jest !

11 mies.
Venice

Podoba się bardzo :)

11 mies.
.

Bardzo misie :)

11 mies.
Dębowy motyl

Fajne skojarzenie :)

11 mies.
Ze szlaku na Rysy

Bdb :)

11 mies.
**

Fajne :)

11 mies.

Bardzo dobra seria :)

11 mies.
Brudne

Zaciekawia i intryguje...:)

11 mies.
Im Cat

Świetne !

11 mies.
...

Fajne :)

11 mies.
***

Lubię :)

11 mies.