Ostatnie komentarze


.

Bardzo misie :)

11 mies.
Dębowy motyl

Fajne skojarzenie :)

11 mies.
Ze szlaku na Rysy

Bdb :)

11 mies.
**

Fajne :)

11 mies.

Bardzo dobra seria :)

11 mies.
Brudne

Zaciekawia i intryguje...:)

11 mies.
Im Cat

Świetne !

11 mies.
...

Fajne :)

11 mies.
***

Lubię :)

11 mies.
żonglerka

Świetna scenka !

11 mies.
Ogrody wody

Ładny obrazek :)

11 mies.
Spacerologia

Ładnie :)

11 mies.
...

+++

11 mies.
Małe Pieniny

Ładnie bardzo :)

11 mies.
***

Jest radość a to najważniejsze :)))

11 mies.
W Alpach 2

Piękna fotografia !

11 mies.
Świnoujście

Inny....indywidualista .....podoba się :)

11 mies.
6.16

Podoba się bardzo :)

11 mies.
Jastarnia

Zupełnie nie wiem czemu ucinasz maszty....z nimi byłoby spoko ;)

11 mies.
Intruz :)

Fajne :)

11 mies.
Kraków

Oj...szkoda cienia a i wieża chyli się ku upadkowi :(

11 mies.
Kierujący ruchem w Las Vegas

:)))

11 mies.
Dusza wzgórza

Z klimatem praca :)

11 mies.
Martyna

Wow :)

Wschód

+++++

11 mies.
...

bdb

11 mies.
-*-

Kwdrat zawsze na propsie.

Nad Jeziorem Solińskim

Dla mnie super.

nowoczesność

Szczawno? :D

Flamingi na Altiplano, Boliwia

same plusy

11 mies.
-*-

podoba się

11 mies.
.... w leśnym mroku

nastrojowo

11 mies.
Zimorodek

@papajedi - dzięki za pozdrowienia :)

Zimorodek

Obiektyw stosowny jest a zimorodka brak...pozdrawiam autora niezłej foty.

11 mies.
uciekinier ;)

Ładnie uchwycone, trafny tytuł

11 mies.
Brudne

...OOoo!, nasi tu byli

11 mies.
Wywóz żwiru

.... fajne, szkoda że takie ciasne... myślę że warto było pokazać scenerię wokół... a tak wyszła reklama ruskiego >Kraza 255<

11 mies.
**

BDB

11 mies.
Ze szlaku na Rysy

.... o tak.

11 mies.
uciekinier ;)

Dobre

11 mies.
Zimorodek

... zimorodków ci u nas dostatek - nie każdy go może mieć w swoim portfolio.

11 mies.
Wieża diabła

... i jego "rydwan"

11 mies.
Flamingi na Altiplano, Boliwia

... jak widać Mistrzowi nie wypada popełniać złych zdjęć.

11 mies.
_DSC1081-3

.... dla mnie BOMBA ! Ostrości fajnie się przenikają.

11 mies.
-*-

Kwiaty to kolor.... ale wyjątek potwierdza regułę - dobre

11 mies.
Jastarnia

Bdb

11 mies.
Flamingi na Altiplano, Boliwia

Śliczności....i one moje ulubione różowe.

11 mies.
uciekinier ;)

+++

11 mies.

Bdb.

11 mies.
Kąpiel

mega fajne