Ostatnie komentarze


...

Dobre

11 mies.
OOO

Dobre

11 mies.
Katowice Uthyman

Fajne

11 mies.
***

@Ewa J. we Fracji to nie szkodnik.

11 mies.
...

dobre

11 mies.
...spragniona

Dobre

11 mies.
Paleta zmierzchu

Dobre

11 mies.
Obrazki z parku

Dobre

11 mies.
ŚĄSIADKI

Dobre

11 mies.
.

Malovany dzbank z Krumlovskiego zamku znasz ten czas... Tak śpiewała kiedyś Helena V. Podoba się fota.

11 mies.
Wawa

Bardzo dobre.

11 mies.
Urlopowo

Trzej muszkieterowie.

11 mies.
obserwator

Bdb

11 mies.
Pęd codzienny

Alxy Titarenko robił coś podobnego. Podoba się.

11 mies.
Rano w lesie.

Bardzo dobre.

11 mies.
Dolomity

Bardzo dobre- podoba się.

11 mies.
pocztówka z wakacji

Sezon ogórkowy. Podoba się.

11 mies.
.

Bdb +++

11 mies.
Dzisiejsza pocztówka z wakacji

Dobre

11 mies.
dobranoc

Dobre

11 mies.
Wakacje

Dobrze wypatrzone i dobra kompozycja.

11 mies.

Bardzo dobre

11 mies.
Jumanji

Podoba się bardzo

11 mies.
*kula*

Dobre

11 mies.
Strażnik

Dobre.

11 mies.
Dwa światy pod żaglami

Żaglowiec i żglówka. W podstawówce na lekcjach geografii śledziliśmy podróż Krzysztofa Baranowskiego na Polonezie. Nauczyciel od geografii był fanem żeglarstwa.

11 mies.
*

Ładne te perełki.

11 mies.
dobranoc

"Miasto Aniołów" , bardzo fajny kadr, klimat +++

11 mies.
Wakacje

świetnie wypatrzone, Bdb 👍

11 mies.
.

świetne spojrzenie i B/W 👍

11 mies.
Rano w lesie.

koniecznie na PE, bardzo ładny kadr w pięknych barwach !!!

11 mies.
...

Extra :)

11 mies.
Pęd codzienny

dobry kadr i tytuł 👍

11 mies.
obserwator

znakomite i tytuł 👍

11 mies.
Urlopowo

fajny kadr, świetna GO !!!

11 mies.
Wawa

bdb +++

11 mies.
Obrazki z parku

fajna tonacja

11 mies.
Paleta zmierzchu

dobre mz +++

11 mies.
PLF_2025_07_18

dobre foto, chciałbym zobaczyć w B/W

11 mies.
...

to jest dobry kadr 👍

11 mies.
Brudne

Kojarzy mi się z jednym ze zdjęć Tomasza Tomaszewskiego z cyklu 'Hades'

11 mies.
pocztówka z wakacji

dla mnie to wygląda jakby z Łomży !!! Tak Łomża jak nic!!! Albo nie, może to Wałbrzych, nie to chyba jednak Łomża !!! Albo może jednak Ostrołęka :) Wszystko jed...

11 mies.
***

fajne

11 mies.
***

bdb

11 mies.
***

fajne

11 mies.
...

dobry portret Czarnej...

11 mies.
...

Dobre

11 mies.
NIGHTCALL

dobre

11 mies.
.

bdb

11 mies.
.

bdb

11 mies.