Ostatnie komentarze


O maczku w zbożu

Sztuką pokazać pięknie oklepany temat. Podoba się bardzo.

11 mies.
Nie będzie nas, będzie las ...

+++

11 mies.

bardzo mi się podoba ma klimat

11 mies.
Na Anioł Pański biją dzwony

bardzo dobre

11 mies.
Lokalny internet

Nic dodać nic ująć. Piękny świat na dobrym zdjęciu.

11 mies.
 mówisz  że za krótka ?

DOBRY TYTUŁ DO DOBREGO UJĘCIA.

11 mies.
W mroku

Bardzo dobre

11 mies.
...

Dobre. Fajne efekty

11 mies.
jazda bez trzymanki

super miejsce i super przeżycie

11 mies.
Krakowskie Przedmieście

Ładna układanka!

11 mies.
Zanim zniknę

Bardzo dziękuję . To moja pierwsza w życiu praca z modelką. I jestem bardzo zadowolony

11 mies.
Na Anioł Pański biją dzwony

PODOBA SIĘ. WARTO SIĘ ZATRZYMAĆ.

11 mies.
Lato na Dunajcem

Szwagierka juz 2 miesiac objeżdza te okolice na rowerze biwakując, moze ją nawet spotkasz ( z takim rudym kolesiem ).

11 mies.
.

DOBRZE UCHWYCONE.

11 mies.
Starszy ma pierwszeństwo

STAROŚĆ NIE RADOŚĆ. A MOŻĘ JEDNAK TROCHĘ RADOŚCI SIĘ ZNAJDZIE.

11 mies.
Lato na Dunajcem

wiem ... Teraz eksploruję Podlasie i Polesie

11 mies.
Kochana ...takie numery ...

Fryzjerki mają co tam robić :D

11 mies.
Lato na Dunajcem

papjedi wróć tam, bo tego nie mamy nigdzie na świecie. Wrażenia bezcenne.

11 mies.
lubelskie smętarze - ul. Marii Koryznowej

Dobre

11 mies.
W miejskim rytmie

dobre

11 mies.
Spotkanie w Cieniu

Dobre

11 mies.
Samotna

Dobre

11 mies.
Karowa

Dobre

11 mies.
Wakacje

Fajne kolorki zrobione.

11 mies.
Urban Camouflage

@Piotr dzięki za odpowiedz (tak myślałem, że w aparacie), m.z. b.dobrze Ci to wychodzi.

11 mies.
Lato na Dunajcem

u ... jako harcerz przechodziłem lata temu przez te Sromowe na obozie pieszym...

11 mies.
Krakowskie Przedmieście

wyjątkowe. Gratuluję

Na Anioł Pański biją dzwony

Andres42 : Można tak powiedzieć :)

...

Nie ma za co....życzę dobrej zabawy i....cierpliwości ;)

11 mies.
W mroku

Ładnie pokazany :)

11 mies.
Kolmanskop

+++ :)

11 mies.
Czarno białe

Podoba się :)

11 mies.
portret studyjny

Bdb :)

11 mies.
Wakacje

Jest radość na twarzy....fajne optymistyczne foto :)

11 mies.
...

muszę spróbować , dzięki marpie 👍

11 mies.
Karowa

+++ :)

11 mies.

Bardzo fajnie się na to paczy :)))

11 mies.
Zanim zniknę

Bdb :)

11 mies.
A na koniec dnia

Ale pożar.

11 mies.
......

dobre

11 mies.
Solne kule

Nieziemski widok :)

11 mies.
*

bdb

11 mies.
Czarno białe

Fajna interpretacja.

11 mies.
Kolmanskop

Zaciekawiło mnie.

11 mies.
lubelskie smętarze - ul. Marii Koryznowej

Za Piotrami :)))

11 mies.
W mroku

Jak zwykle. Dobre zdjęcie.

11 mies.
Tatrzański Yosemite

Podoba się :)

11 mies.
*

Super złapane ...i ten drugi cień...miodzio :)

11 mies.
Dwa światy pod żaglami

jak niżej...

11 mies.
......

Podoba się bardzo :)

11 mies.