Ostatnie komentarze


*

Fajne :)

11 mies.
lubelskie smętarze - ul. Lipowa

Bardzo dobra seria :)

11 mies.
Bez słów

dziękuję Wszystkim bardzo za opinie, oceny i DNO 🙏

11 mies.
Cmentarzysko pociągów w Uyuni

Super :)

11 mies.
Filip.

Bdb :)

11 mies.
Wczoraj i dziś

Fajne :)

11 mies.
nietoperek

Pięknie uwieczniona chwila :)

11 mies.
***

Dobre :)

11 mies.
I jak tu się z Wami nie zgodzić:)

Za przedmówcami ;)

11 mies.
przy pracy...

Podoba się :)

11 mies.
Retro

+++ :)

11 mies.
...

Za a_Pole :)

11 mies.

Świetne...Gratki :)

11 mies.
Na Rogu... 4

+++ :)

11 mies.
...ciche krzeseł rozmowy...

Zgadzam się z Greenhorn :)

11 mies.
Phantom Runners

:)))

11 mies.
📬

Podoba się bardzo :)

11 mies.
...

I tu także :)

11 mies.
...

Ładnie :)

11 mies.

Super :)

11 mies.
_DSC5822-2a

Bdb :)

11 mies.
Astro

podoba się...

11 mies.
Astro

a jednak się kręci... ;) +++!

11 mies.
𓇼 ⋆.˚ 𓆉 𓆝 𓆡⋆.˚ 𓇼

Podoba się :)

11 mies.
Cmentarzysko pociągów w Uyuni

super!, chyba widziałem jakiś dokument o tym miejscu...

11 mies.
Biedroneczka

bez reklamy proszę... ;)

11 mies.
.

+++ ;)

11 mies.
1751

jak niżej...

11 mies.
Wczoraj i dziś

dobre... kierowcy pewnie profilaktycznie zwalniają... ;)

11 mies.
Biedroneczka

++++

11 mies.

Bardzo dobre!

11 mies.
Moje miejsce relaksu

bdb

11 mies.
Venice

++++

11 mies.
nietoperek

za a_Pole

11 mies.

+++

11 mies.
Na Nikiszu

bdb

11 mies.
***

bdb!

11 mies.
I jak tu się z Wami nie zgodzić:)

stanowczo lepiej... :)

11 mies.
przy pracy...

za Bluemanem...

11 mies.
Retro

bdb

11 mies.
...

BDB!

11 mies.

świetne!!! gratuluję ZD

11 mies.
...ciche krzeseł rozmowy...

z opisem bdb

11 mies.
Na Rogu... 4

+++!

11 mies.
Phantom Runners

jak wcześniej..., bardzo fajne :)

11 mies.
📬

bdb

11 mies.
...

za Piotrem..., kolorki!!!

11 mies.

bdb!!!

11 mies.
_DSC5822-2a

bdb!

11 mies.
Into the Trees...

Bdb

11 mies.