Ostatnie komentarze


nietoperek

jak zawsze bdb

11 mies.
...

podoba sie

11 mies.
Na Rogu... 4

Podoba się bardzo

11 mies.

Bdb

11 mies.
Trębacz

Muzycy lubia sie zabawic :)

11 mies.
_DSC5822-2a

Zgoda z Ramche i wagant

11 mies.
Starszy ma pierwszeństwo

Swietna fotografia !

11 mies.
Kolmanskop

To z tej serii najbardziej mi się podoba, szczególnie kadr

11 mies.
Na szlaku.

ładne szarości

11 mies.
...

Świetne

11 mies.

bdb

11 mies.
Balety 2

Dla mnie super fotografia, szkoda, że niedoceniona

11 mies.
lubelskie smętarze - ul. Lipowa

Pięknie

11 mies.
*****

Podoba się

11 mies.
...

:) dziękuję bardzo !

11 mies.
Gąsiorek

Jak nizej !

11 mies.
Miejskie obrazki

Bdb

11 mies.
As-Sik

A koniki i szalone powozy...

11 mies.
As-Sik

+++

11 mies.
I jak tu się z Wami nie zgodzić:)

+++

11 mies.
...

Swietne !

11 mies.
Cmentarzysko pociągów w Uyuni

Mjazga !

11 mies.
Phantom Runners

Fajne ..

11 mies.
Na Rogu... 4

Foto ktore opowiada !

11 mies.
...

Ciekawa postac !

11 mies.
*

Dobra opowiesc !

11 mies.
...

Na PE robi wrazenie !

11 mies.
lubelskie smętarze - ul. Lipowa

Andres42 - nigdy bie lubiłem fotografowania cmentarzy ala tilt zmienił moje postrzeganie :)

Spacer

fajne

11 mies.
Miejskie obrazki

dobrze w kadrze

11 mies.
Gąsiorek

piękny

11 mies.
...

ładnie z czaplą

11 mies.
As-Sik

+++

11 mies.
...

działa na mnie bardzo uspokajająco, koniecznie na PE, przepiękny kadr 👍

11 mies.
As-Sik

ciekawe miejsce i kadr !!!

11 mies.
Powrót

zajefajna fotografia, opowiada, scena, szarości, dla mnie SUPER !!!

11 mies.
Cmentarzysko Pociągów w Uyuni II

Klasa kadr !!!

11 mies.
Na Nikiszu

bardzo ładny kwadracik !!!

11 mies.
Inny świat

piękne bardzo, na PE koniecznie, 👍👍👍

11 mies.

klasa koncertowe +++

11 mies.

kapitalny miejski kadr, mural, ludzie na przystanku, odbicia, kontrast +++

11 mies.
lato

fajny tunel, dobry kadr !!!

11 mies.
Into the Trees...

świetna praca 👍

11 mies.
Venice

urokliwe miejsce i foto !!!

11 mies.
Moje miejsce relaksu

BDB !!!

11 mies.
.

mega klimatyczny portret !!!

11 mies.
**

to też Bdb !!!

11 mies.
*

fajny street !

11 mies.
lubelskie smętarze - ul. Lipowa

znakomita fotografia, świetna seria !!!

11 mies.
Astro

+++

11 mies.