Ostatnie komentarze


Wojtek

Fajne

11 mies.
OBCY

Fajne

11 mies.
Rothenburg ob der Tauber

Ładne kolory dobrane.

11 mies.
Czarno biało to widzę

Zjawiskowa fota.

11 mies.
As-Sik

Fajne

11 mies.
Latając nad ...

Ładnie

11 mies.
Klasztor Paulinów

Pięknie

11 mies.
Dwa klasztory.

Piękne miejsce ładnie pokazane.

11 mies.
Rynek

Fajne

11 mies.
Na Nikiszu

Dobre

11 mies.
Lustrzany las

Bardzo!!!

11 mies.
...

Ładnie natura naturalnie

11 mies.
Za górami za lasami

Bardzo fajne :)

Venice

Oddaje charakter tego miejsca

11 mies.
lato

Ładne kontrasty

11 mies.
Lustrzany las

+++

11 mies.
...

Któras z kolei ładna odsłona tego miejsca

11 mies.
Rynek

Ładnie zrobione

11 mies.
Za górami za lasami

Bardzo ładny kadr. Niestety u mnie na monitorze wygląda jakbyś zastosował Lightroom'owy 'radial filtr' ((tak on się nazywa w moim starym Lightroomie) pomiędzy L...

11 mies.
Fotograf uliczny

Bdb

11 mies.
Rynek

Bardzo to fajne

11 mies.
_DSC5822-2a

super

11 mies.
*water*

Jest dobrze

11 mies.
Gąsiorek

Bardzo .. .

11 mies.
...

Bdb

11 mies.
Za górami za lasami

Bdb

11 mies.
Uliczne portrety

znakomity kadr w rockowym klimacie 👍👍👍 SUPER, jakość, kontrast +++

11 mies.
Wojtek

bardzo ładny boczny portret Wojtka :)+++

11 mies.
Za górami za lasami

bardzo ładny kadr i świetny tytuł !!!

11 mies.
Gąsiorek

jak niżej !

11 mies.
...

b.ładnie

11 mies.
Powrót

BDB

11 mies.

Dobre

11 mies.
Moje miejsce relaksu

Bdb

11 mies.
.

Super

11 mies.
*

za BigLebowski

11 mies.
Cmentarzysko pociągów w Uyuni

świetne

11 mies.
Wczoraj i dziś

dobre :)

11 mies.
nietoperek

jak zawsze bdb

11 mies.
...

podoba sie

11 mies.
Na Rogu... 4

Podoba się bardzo

11 mies.

Bdb

11 mies.
Trębacz

Muzycy lubia sie zabawic :)

11 mies.
_DSC5822-2a

Zgoda z Ramche i wagant

11 mies.
Starszy ma pierwszeństwo

Swietna fotografia !

11 mies.
Kolmanskop

To z tej serii najbardziej mi się podoba, szczególnie kadr

11 mies.
Na szlaku.

ładne szarości

11 mies.
...

Świetne

11 mies.

bdb

11 mies.
Balety 2

Dla mnie super fotografia, szkoda, że niedoceniona

11 mies.