Ostatnie komentarze


Zięba Jer

+++++

11 mies.
Dudek

bdb

11 mies.

*****

11 mies.

z retro klimatem

11 mies.

Ładny obraz młyna

11 mies.
Dudek

+++

11 mies.
...

dobre

11 mies.
Sandwich Harbour

dobry kadr

11 mies.
Linie

lubię

11 mies.
the smell of summer.....

w fajnej tonacji

11 mies.
...

bdb

11 mies.
zaszło

lekko leci:)

11 mies.
.

dobre

11 mies.
Salar de Uyuni

+++

11 mies.
Hongkong

podoba się

11 mies.
Trójkąty

jn. :)

11 mies.
Salar de Uyuni

magia

11 mies.
Kingfisher

super strzał

11 mies.
ostatni lot motyla...

extra

11 mies.
.

bdb

11 mies.
1753807743588

fajne

11 mies.
***

bdb, intryguje

11 mies.
Z widokiem na drogę

ja myślę,że gdyby w kadrze nie było tego przepust to byłoby przyjemne zdjęcie

11 mies.
Linie

ładnie

11 mies.
Ojejq

:) sympatyczne stworzonko

11 mies.
...

podoba się a to nie jest ,,edycja kreatywna"?

11 mies.
kiedy gasną światła...

fajny wytrzeszcz :)

11 mies.

Dzięki ! ! !

11 mies.

Dziękuję ! ! !

11 mies.
kiedy gasną światła...

Piękne

*****

(2) Ale niestety nie zauważamy, że są tu w tle głębokie cienie z czarnobrązową dziurą na samym środku, oraz z innym nieostrym kwiatkiem na styku z głównym mot...

*****

(1) Jak kolega wykoncypował, że ja tu krytykuję stosowanie centralnych kadrów, a szczególnie gdy się sprawdzają? No ale dobra, zostawmy to… Ze względu na to, ...

Ojejq

Patrz, jaka zatroskana :)

11 mies.
the smell of summer.....

Fajne, takie psychodeliczne trochę

11 mies.
Salar de Uyuni

Jak na biegunie

11 mies.
ostatni lot motyla...

No klasa!

11 mies.
1753798834960

Gicio jest

11 mies.

Superfajne!

11 mies.
Roads to the Sea

@wiesiek, @maro, @Greenhorn, @Blueman, @marpie, @Arturo77: Dziękuję Wam!

Transformers.

Warto dać duża przysłonę, wtedy nieostrości ostre wychodzą ;)

no to poczytamy...

BDB:)

11 mies.
Sandwich Harbour

O taaak.Lekka mgiełka...

11 mies.
Skalne abstrakcje

niesamowite

11 mies.
Kanion Antylopy

bardzo fajne

11 mies.
Lewy do prawego

niesamowite miejsce (jak każde w Namibii) dobry kard

11 mies.
*****

Wiem

11 mies.
Ojejq

"masz orzeszka?" ;)

11 mies.
*****

na PE trochę jakości brakuje... :(

11 mies.
Linie

bdb

11 mies.
the smell of summer.....

podobasię...

11 mies.