Ostatnie komentarze


Dudek

ładnie pokazany...

11 mies.
...

+++

11 mies.
Ognisty obłok

fajnie ten ogień wyszedł...

11 mies.
...

Bdb, W pierwszym spojrzeniu wydawało mi się, że to już jest odwrócone ;)

11 mies.
Linie

Ładnie

11 mies.
....

Dobre

11 mies.
.

fajne

11 mies.
Szrenica

mnie się podoba

11 mies.
Niebiańska kapliczka.

Ładnie

11 mies.
Deadvlei

Ładnie bardzo

11 mies.
Wieczór

BDB

11 mies.
Wieczór na morskim wybrzeżu...

Ładnie tu

11 mies.
loty

Ciekawe zdjęcie

11 mies.
W zawieszeniu

Piękne, takie lubię

11 mies.
loty

dobre

11 mies.

Świetne B&W

11 mies.

bdb

11 mies.
...

Ekstra

11 mies.
Beatrycze

dziękuję za opinie :)

11 mies.
Agnieszka Chylińska

dziękuję Wam bardzo :)

11 mies.
...

+++

11 mies.
Z widokiem

lubię odbicia... ;)

11 mies.
Hongkong

gratki dna

11 mies.
Deadvlei

bdb

11 mies.
Sandwich Harbour

@valdekj - jazda konna po obszarze Sandwich Harbour nie jest dozwolona

11 mies.
...

super

Kościół św. Magdaleny

bdb

.

bdb

the smell of summer.....

BDB

11 mies.
Linie

BDB

11 mies.
Ojejq

:-)

11 mies.
...

BDB

11 mies.
Wieczór na morskim wybrzeżu...

+++

11 mies.
Wśród traw

BDB

11 mies.
Wieczór

bdb

11 mies.
Niebiańska kapliczka.

+++

11 mies.
.

Pięknie

11 mies.
.

Ładnie

11 mies.
lubelskie smętarze - ul. Lipowa

Dobre

11 mies.
...

Wzięte jakby ze snu.

11 mies.
zarosło...

Cas zaciera ślady.

11 mies.
...

Patrząc w świetlaną przyszłość :)

11 mies.
Samuraj

Składnie wyszło, monumentalna budowla :)

11 mies.
Bez słów

Kreatywnie :)

11 mies.
Lustrzany las

Ładna impresja natury :)

11 mies.
...ciche krzeseł rozmowy...

Ciekawe z opisem :)

11 mies.
W zawieszeniu

Z ekspresją :)

11 mies.
Wieczór na morskim wybrzeżu...

Piekny klimat kadru :)

11 mies.
.

tajemniczo we mgle :)

11 mies.
.

Piekny klimat :)

11 mies.