Ostatnie komentarze


Znikolot

Extra!

Uliczne portrety

Bdb portret. Soczysta jest ta czerń.

Ze snu pacyfisty

Ciekawe.

...

podoba się.

Ze snu pacyfisty

Udany obraz

11 mies.
Przed- widoki

Jednak wydaje się że ciekawiej jest na górze. Wykadrowałem żwir szlaku zostawiając mały fragment.

11 mies.

@Greenhorn - fakt, głupi opis, jakoś spontanicznie przyszedł mi do głowy, bo coś trzeba było napisać (dotyczy on raczej całej serii), bo zapewne nudne już jest ...

11 mies.
dymówki

Dodane te flary, kropki :) i zmiana koloru

11 mies.
Wiła

Fajne ale bez kłosa

11 mies.
𓂃 ོ☼𓂃

Bdb

11 mies.
dymówki

bdb! (co jest edycją?)

11 mies.
Przed- widoki

ładnie..., nie wiem co było niżej, ale osobiście bym chyba minimalnie opuścił aparat...

11 mies.
...

dobre...

11 mies.

no ale to raczej nie sax i Chojnackiego on nie przypomina... ;) (+)

11 mies.
Ze snu pacyfisty

+++!

11 mies.
pora polowania

bdb

11 mies.
Uliczne portrety

bdb!

11 mies.
Znikolot

zgrał się z tłem... ;)

11 mies.
...

Dziękuję pięknie:)

11 mies.
Lublin

dobre

11 mies.
Droga ku przełęczy

ładnie bardzo...

11 mies.
Ze snu pacyfisty

Fajne bardzo:)

11 mies.
Uliczne portrety

Bardzo dobry portret:)

11 mies.
Afrykańskie opowieści - Hipnotyzer

no fryzura ciekawa... ;)

11 mies.
Znikolot

Piękne kolory:)

11 mies.
**

super jest

11 mies.

+++

11 mies.
Inni

ciekawie...

11 mies.
𓂃 ོ☼𓂃

bdb

11 mies.
**

Piękna praca!

11 mies.
2

efektowna...

11 mies.

bdb

11 mies.

I dla mnie także:)

11 mies.
Inni

Fajna seria:)

11 mies.
𓂃 ོ☼𓂃

Lubię bardzo:)

11 mies.

Bardzo ładna praca:)

11 mies.
-*-

Za Markus:)

11 mies.
Rzeka Kolorado

Ładnie:)

11 mies.
...

I to także:)

11 mies.
...

Bardzo fajne:)

11 mies.
lilaróż

Fajne:)

11 mies.

Podoba się bardzo:)

11 mies.

Bdb:)

11 mies.
*****

Bardzo ładna praca:)

11 mies.
...

Dobre:)

11 mies.
Wenecja

Podoba się:)

11 mies.
Pająk techno.

Bardzo misie:)

11 mies.
Lublin- ul. 3 -go Maja

Fajne:)

11 mies.
Mała Fatra

Ładnie:)

11 mies.
Czarownica

Faktycznie tak wygląda;D

11 mies.