Ostatnie komentarze


Portret

Bdb

11 mies.

+++

11 mies.
...

+++

11 mies.
...

Bdb

11 mies.

Dobre

11 mies.
GUZIOR

+++

11 mies.
...

Fajny kadr

11 mies.
Wyspa

Poranki w "oparach" są tak piękne, że czasem szkoda wyciągać "puszkę" z plecaka. Lepiej patrzeć przez swój własny wizjer.

Orzesznica

Sweet! ₍ᐢ·͈༝·͈ᐢ₎

Lublin - ul. Dolna Panny Marii

Niezły klimat

Lublin - ul. Dolna Panny Marii

bdb

11 mies.
Portret

+++!

11 mies.
Orzesznica

słodka...

11 mies.
Przed- widoki

mi chyba bardziej...

11 mies.
dymówki

dzięki za info...

11 mies.

bardzo dziękuję wszystkim :)

11 mies.

dziękuję Wam bardzo :)

11 mies.
Przed- widoki

bardziej chodziło mi o to aby oddalić nieco budynek od dolnej krawędzi... ;)

11 mies.
𓂃 ོ☼𓂃

ꉂ(˵˃ ᗜ ˂˵) Dziękuję wszystkim za miłe słowa! Dziękuję za wyróżnienie w DNO! (ㅅ´ ˘ `)

Lublin- ul. 3 -go Maja

Super

11 mies.
𓂃 ོ☼𓂃

BDB

11 mies.
Etna

BDB

11 mies.
**

BDB

11 mies.
Ze snu pacyfisty

Dobre

11 mies.
Góra.

Bdb.

Czarownica

Super!

Lublin- ul. 3 -go Maja

Bdb.

...

Dobre.

*****

Też za Akrim.

Bdb.

Znakomite.

w Tatrach

Podoba się.

-*-

Ja też za markus.

Bdb.

𓂃 ོ☼𓂃

Bdb.

**

Super!

Afrykańskie opowieści - Hipnotyzer

Taki trochę jakby na kacu. Bdb.

Znikolot

Extra!

Uliczne portrety

Bdb portret. Soczysta jest ta czerń.

Ze snu pacyfisty

Ciekawe.

...

podoba się.

Ze snu pacyfisty

Udany obraz

11 mies.
Przed- widoki

Jednak wydaje się że ciekawiej jest na górze. Wykadrowałem żwir szlaku zostawiając mały fragment.

11 mies.

@Greenhorn - fakt, głupi opis, jakoś spontanicznie przyszedł mi do głowy, bo coś trzeba było napisać (dotyczy on raczej całej serii), bo zapewne nudne już jest ...

11 mies.
dymówki

Dodane te flary, kropki :) i zmiana koloru

11 mies.
Wiła

Fajne ale bez kłosa

11 mies.
𓂃 ོ☼𓂃

Bdb

11 mies.
dymówki

bdb! (co jest edycją?)

11 mies.
Przed- widoki

ładnie..., nie wiem co było niżej, ale osobiście bym chyba minimalnie opuścił aparat...

11 mies.
...

dobre...

11 mies.