Ostatnie komentarze


Fajowe:)

11 mies.
Portret

Piękny:)

11 mies.
Orzesznica

Urocze bardzo:)

11 mies.
Przed- widoki

Pięknie:)

11 mies.
...

Dziękuję pięknie:) AntP... myślałem że są ostre...:(... dysponuję tylko małym ekranem w tej chwili... dziękuję za uwagę:)

11 mies.
Żołna i ważka

+++++ Żołna gustuje w ważkach ale nie gardzi też pszczołami.

11 mies.
Rusinowa Polana

Piękne. B.korzystne światło ze Wschodu.

11 mies.
Wakacje

Z odbiciem, nie z cieniem :)

11 mies.
Wakacje

Fajne, ale gdyby tak w 16:9 samą dziewczynę z cieniem, bez tej tamy?

11 mies.
...

Całkiem ładny obrazek. Dobrze wypatrzone

11 mies.
chleba bez igrzysk

Podoba się

11 mies.
Wakacje

Dobre BW nie jest złe.

11 mies.
czas nie czeka

dziękuję Dzemski, dobra uwaga zobaczę co z tego wyjdzie ;)

Lato

Światłocień w głównej roli

11 mies.
...

Dobre, hipnotyzujące spojrzenie

11 mies.
Grzybki

Jak nocne lampki, tylko się na mchu obok położyć 😁

11 mies.
czas nie czeka

Jesień życia.

11 mies.
...

Klimat i tonacja na duży +

11 mies.
Wakacje

Świetny pomysł i realizacja. Brawo!!!

11 mies.
deszczowa piosenka

super

11 mies.
Rusinowa Polana

piękny landszaft

11 mies.
Grzybki

ładne zdjęcie

11 mies.
czas nie czeka

dobry kadr, może uwypukliłbym postać korzystając z filtrów barwnych podczas konwersji do BW

11 mies.
...

ładnie, mam podobne sprzed 18 lat, jeszcze z negatywu

11 mies.
Dzień jak codzień

Nie mam pojęcia.

11 mies.
Afrykańskie opowieści - Flamingi z Ngorongoro

Na PE bdb..

11 mies.
Brzeginia

Cera modelki wyglada dziwnie mz..

11 mies.
W mroku

Ciekawie !

11 mies.

lubie..

11 mies.
Tatry....

Klimat !

11 mies.
Miriam I

Fajne !

11 mies.
Dzień jak codzień

Rownym krokim ida :) mam pytanko czy moze wiesz co ciedziej sie z Ertu ?

11 mies.
Rusinowa Polana

Ladna pocztowka !

11 mies.
Rusinowa Polana

bdb, świetny kadr

11 mies.
deszczowa piosenka

tak super

11 mies.
Krowa z dzwonkiem

dobre ;)

11 mies.
.

fajne

11 mies.
...

dobre, chociaż tego co ma na głowie nie rozumiem

11 mies.

kolejne fajnie zakręcone

11 mies.
W lesie byłem

Jest ICM. Dobre.

11 mies.
Orzesznica

świetne

11 mies.
KVBW

za Akrim

11 mies.
...

bdb, próbowałeś jak się prezentuje w ramce z 'ostrymi' narożnikami zamiast zaokrąglonymi?

11 mies.
Tatry....

Bdb

11 mies.
po zachodzie słońca

Bdb

11 mies.
W plenerze...

Fajny efekt:)

11 mies.
deszczowa piosenka

super uchwycona:)

11 mies.
...

Fajna zaokienna suszarka:)

11 mies.
Przed- widoki

Niebo sprzyjało wędrowaniu:)

11 mies.
Lato

Droga zachęca do spacerów:)

11 mies.