Ostatnie komentarze


...

W ładnym świetle :)

11 mies.
Rusinowa polana

Ładne bardzo :)

11 mies.
Rodzinne

Ładnie :)

11 mies.
...

+++

11 mies.
Rozterki

Podoba się bardzo :)

11 mies.
Etosha

I ja za rezon :)))

11 mies.
Wspominki z Namibii

Fajne :)

11 mies.
Lublin - ul. Grodzka i Jasza Mazur

Ładnie...kolorowo :)

11 mies.
...

Cieply portet,ale przydaloby sie doswietlenie ( blenda? ) twarzy

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

Mnie bardziej to się podoba. Bardziej lekkie, odrealnione

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

dzięki Piotr, wrzuciłem odwrócone - sam oceń - ja nie jestem pewien...

11 mies.
...

Bdb klimatyczny portret, światło we włosach +++

11 mies.
Rusinowa polana

bardzo ładnie pokazane !!!

11 mies.
Rodzinne

fajna rodzinka 👍

11 mies.
Rozterki

bardzo fajnie wyszło +++

11 mies.
Etosha

za rezon 👍

11 mies.
Klimaty południa

bardzo fajna fota, podoba się bardzo +++

11 mies.
...

świetna kompozycja !!!

11 mies.
RSA

za rezon !!!

11 mies.
1754593737237

w ciekawej tonacji !!!

11 mies.
SAMOTNOŚĆ DŁUGODYSTANSOWCA

świetny kadr !!!

11 mies.
(PO)MIJAJĄC KOBIECE SEKRETY

PE proszę :)

11 mies.
.

też za Ewą !!!

11 mies.

znakomity portret !!! dla mnie SUPER !!!

11 mies.
Afrykańskie opowieści -  na Sawannie

dobre foto +++

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

a jakby w pionie odwrócić ?

11 mies.
ORLIK

fajowe !!!

11 mies.
www

świetne - widać niedoskonałości WWW, dlatego tak łatwo się włamać :)

11 mies.
The Award for Effort

przepiękna fotografia 👍

11 mies.
Tatry

podoba się !!!

11 mies.
ROZWAŻNA I ROMANTYCZNY

+++:)

11 mies.
...

Bdb

11 mies.

za rezon , +++

11 mies.
odbicia

ładnie

Na Anioł Pański biją dzwony

fajna kolorystyka

Przemijanie

ciekawy kadr

We mgle

fajne +

.

fajnie złapany

...letnie spacery po warszawskie

dziękuję Wam bardzo za odwiedziny !!! @mariag36 - to jest pojedyncza ekspozycja - efekt jest dzięki szklanej formie przez którą zrobiłem zdjęcie.

11 mies.
Klimaty południa

Lubię takie klimaty, Maltę też :)

11 mies.
Etosha

Bardzo ładny kwadrat

11 mies.
Rozterki

Wejść czy nie o to jest pytanie... Dobre masz te sny ;)

11 mies.
...

Golden hour i lawenda w tle (chyba). Klimatycznie...

11 mies.
***

Ale sielsko, anielsko. Uwielbiam Podlasie.

11 mies.
ORLIK

fajnie wyszło

interesujące

1754593737237

ładna praca

Wspominki z Namibii

ładne

Rusinowa polana

ładne, subtelne kolory

Kotwica

ma coś w sobie