Ostatnie komentarze


Rusinowa polana

+++

11 mies.
***

+++

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

dobre

11 mies.
Afrykańskie opowieści -  na Sawannie

+++

11 mies.
(PO)MIJAJĄC KOBIECE SEKRETY

ewidentnie preferują inny target

11 mies.
...

ładnie

11 mies.

Fajne bardzo

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

To bardziej w moim odbiorze, odrealnienie jest dodatkiem do rzeczywistości a nie tematem głównym... ale każdemu jak widzieć chce

11 mies.
...

Olejek, nie było to planowane, wszystko spontanicznie, bo pojawiło się na chwilę dobre światło :)

11 mies.

PE wskazane :)

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

Nie mogę się zdecydować....oba misie ;)))

11 mies.
(PO)MIJAJĄC KOBIECE SEKRETY

Fajowe ;D

11 mies.
Spacer

Oddaje klimat miejsca :)

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

Bardzo dobre foto !

11 mies.
Afrykańskie opowieści -  na Sawannie

Lubię bardzo :)

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

Fajne bardzo :)

11 mies.
...

W ładnym świetle :)

11 mies.
Rusinowa polana

Ładne bardzo :)

11 mies.
Rodzinne

Ładnie :)

11 mies.
...

+++

11 mies.
Rozterki

Podoba się bardzo :)

11 mies.
Etosha

I ja za rezon :)))

11 mies.
Wspominki z Namibii

Fajne :)

11 mies.
Lublin - ul. Grodzka i Jasza Mazur

Ładnie...kolorowo :)

11 mies.
...

Cieply portet,ale przydaloby sie doswietlenie ( blenda? ) twarzy

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

Mnie bardziej to się podoba. Bardziej lekkie, odrealnione

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

dzięki Piotr, wrzuciłem odwrócone - sam oceń - ja nie jestem pewien...

11 mies.
...

Bdb klimatyczny portret, światło we włosach +++

11 mies.
Rusinowa polana

bardzo ładnie pokazane !!!

11 mies.
Rodzinne

fajna rodzinka 👍

11 mies.
Rozterki

bardzo fajnie wyszło +++

11 mies.
Etosha

za rezon 👍

11 mies.
Klimaty południa

bardzo fajna fota, podoba się bardzo +++

11 mies.
...

świetna kompozycja !!!

11 mies.
RSA

za rezon !!!

11 mies.
1754593737237

w ciekawej tonacji !!!

11 mies.
SAMOTNOŚĆ DŁUGODYSTANSOWCA

świetny kadr !!!

11 mies.
(PO)MIJAJĄC KOBIECE SEKRETY

PE proszę :)

11 mies.
.

też za Ewą !!!

11 mies.

znakomity portret !!! dla mnie SUPER !!!

11 mies.
Afrykańskie opowieści -  na Sawannie

dobre foto +++

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

a jakby w pionie odwrócić ?

11 mies.
ORLIK

fajowe !!!

11 mies.
www

świetne - widać niedoskonałości WWW, dlatego tak łatwo się włamać :)

11 mies.
The Award for Effort

przepiękna fotografia 👍

11 mies.
Tatry

podoba się !!!

11 mies.
ROZWAŻNA I ROMANTYCZNY

+++:)

11 mies.
...

Bdb

11 mies.

za rezon , +++

11 mies.
odbicia

ładnie