Ostatnie komentarze


   .

Piękny portret

3 tyg.
...

bardzo ciekawy kadr

3 tyg.
In Blue

Rozwieśili te siatki do tenisa to kojarzy mi się tylko z jutrzejszym finałem.

3 tyg.
Kolory lata

Pięknie pokazane, aż chce się żyć.

3 tyg.
Na rogu codzienności

Każdy człowiek pcha swoją biede. Jednych widzisz, a inni się ukrywają. Dobry kadr.

3 tyg.
...

za Greenhorn !!!

3 tyg.

klasa fota !!!

3 tyg.
   .

I dla mnie !

3 tyg.
Prawie jak Toskania...

wyśmienita fotografia !!!

3 tyg.
Żagiel słoneczny

piękna praca 👍

3 tyg.
...

świetna praca i bardzo ciekawa !!!

3 tyg.
W bajkowym świecie żołn

śliczny obrazek !!!

3 tyg.
Domek w Bieszczadach...

o tak, marpie ma zdecydowanie rację 👏👏👏

3 tyg.
Na rogu codzienności

świetny reporterski kadr...

3 tyg.
The Weight of Shoes

Różnice pomiędzy biednymi, a bogatymi zaczynają się pogłębiać w ostatnich latach. Bardzo dobry kadr. Podoba się.

3 tyg.
O poranku

👏👏👏

3 tyg.
W Lublinie pod  Piłsudskim

świetny portrecior !!!

3 tyg.
martwa natura z suszoną jarzębiną

BdB...

3 tyg.
Poranek w Małej Fatrze

Magaia ...

3 tyg.
ANITA

Zatrzymuje ...

3 tyg.
Dolomity

Duży +

3 tyg.
Klify Moheru

Miejsce zachwyca...

3 tyg.
The Island's Embrace

jak natura to natura...! ;)

3 tyg.
OO

oO°

3 tyg.
Spojrzenie

@marpie dziekuje

3 tyg.
Spojrzenie

@Greenhorn bardzo dziekuje

3 tyg.
deskorolkarz

Kask się przyda, bo Pan na tym nie ustoisz. ;))) Zdjęcie ładne.

3 tyg.
...

świetnie się to ogląda...

3 tyg.
deskorolkarz

joł ;)

3 tyg.
   .

również i jak dla mnie...

3 tyg.
Żagiel słoneczny

+++

3 tyg.
...

bdb

3 tyg.
W bajkowym świecie żołn

bardzo ładnie...

3 tyg.
Domek w Bieszczadach...

marpie ma rację...

3 tyg.
O poranku

+++!

3 tyg.
Tryptyk o żarówce

się wzięła i się przepaliła... ;(

3 tyg.
The Weight of Shoes

+++!

3 tyg.
#008

+++!

3 tyg.
W Lublinie pod  Piłsudskim

jak niżej...

3 tyg.
Kwiat Magnolii

Suuuuper!

3 tyg.
VA bez T

dziękuję bardzo wszystkim :)

3 tyg.

dzięki ;) @pomian3 - a tak się starałem..., gorszego z bzem nie miałem jednak... ;)

3 tyg.

bardzo dziękuję :)

3 tyg.
Afromental

dziękuję Wam :)

3 tyg.
Rezerwacja stolików balkonowych

Podziękowanie za dobre słowo

3 tyg.

+++!

3 tyg.
Spojrzenie

bdb

3 tyg.

git!

3 tyg.

bdb moim, nic nie znaczącym, zdaniem...

3 tyg.
Ku temu, co przed nami

+++

3 tyg.