Piękny portret
bardzo ciekawy kadr
Rozwieśili te siatki do tenisa to kojarzy mi się tylko z jutrzejszym finałem.
Pięknie pokazane, aż chce się żyć.
Każdy człowiek pcha swoją biede. Jednych widzisz, a inni się ukrywają. Dobry kadr.
za Greenhorn !!!
klasa fota !!!
I dla mnie !
wyśmienita fotografia !!!
piękna praca 👍
świetna praca i bardzo ciekawa !!!
śliczny obrazek !!!
o tak, marpie ma zdecydowanie rację 👏👏👏
świetny reporterski kadr...
Różnice pomiędzy biednymi, a bogatymi zaczynają się pogłębiać w ostatnich latach. Bardzo dobry kadr. Podoba się.
👏👏👏
świetny portrecior !!!
BdB...
Magaia ...
Zatrzymuje ...
Duży +
Miejsce zachwyca...
jak natura to natura...! ;)
oO°
@marpie dziekuje
@Greenhorn bardzo dziekuje
Kask się przyda, bo Pan na tym nie ustoisz. ;))) Zdjęcie ładne.
świetnie się to ogląda...
joł ;)
również i jak dla mnie...
+++
bdb
bardzo ładnie...
marpie ma rację...
+++!
się wzięła i się przepaliła... ;(
jak niżej...
Suuuuper!
dziękuję bardzo wszystkim :)
dzięki ;) @pomian3 - a tak się starałem..., gorszego z bzem nie miałem jednak... ;)
bardzo dziękuję :)
dziękuję Wam :)
Podziękowanie za dobre słowo
git!
bdb moim, nic nie znaczącym, zdaniem...
Piękny portret
bardzo ciekawy kadr
Rozwieśili te siatki do tenisa to kojarzy mi się tylko z jutrzejszym finałem.
Pięknie pokazane, aż chce się żyć.
Każdy człowiek pcha swoją biede. Jednych widzisz, a inni się ukrywają. Dobry kadr.
za Greenhorn !!!
klasa fota !!!
I dla mnie !
wyśmienita fotografia !!!
piękna praca 👍
świetna praca i bardzo ciekawa !!!
śliczny obrazek !!!
o tak, marpie ma zdecydowanie rację 👏👏👏
świetny reporterski kadr...
Różnice pomiędzy biednymi, a bogatymi zaczynają się pogłębiać w ostatnich latach. Bardzo dobry kadr. Podoba się.
👏👏👏
świetny portrecior !!!
BdB...
Magaia ...
Zatrzymuje ...
Duży +
Miejsce zachwyca...
jak natura to natura...! ;)
oO°
@marpie dziekuje
@Greenhorn bardzo dziekuje
Kask się przyda, bo Pan na tym nie ustoisz. ;))) Zdjęcie ładne.
świetnie się to ogląda...
joł ;)
również i jak dla mnie...
+++
bdb
bardzo ładnie...
marpie ma rację...
+++!
się wzięła i się przepaliła... ;(
+++!
+++!
jak niżej...
Suuuuper!
dziękuję bardzo wszystkim :)
dzięki ;) @pomian3 - a tak się starałem..., gorszego z bzem nie miałem jednak... ;)
bardzo dziękuję :)
dziękuję Wam :)
Podziękowanie za dobre słowo
+++!
bdb
git!
bdb moim, nic nie znaczącym, zdaniem...
+++