Ostatnie komentarze


...

Bardzo dobre.

In Blue

Świetny kontrast. Fajna jest ta seria.

Na rogu codzienności

Świetnykadr. Super B&W.

DSC_0066

Bardzo dobre.

Sploty czasu

Extra.

dwa światy jednej ciszy

No właśnie... Dziękuję za zatrzymanie.

3 tyg.
śledztwo w toku

Bardzo Wam dziękuję. Pozdrawiam. :)

3 tyg.
Upał szukający kształtu

Dziękuję.

3 tyg.
V&A

Patrząc na ten kadr, mam wrażenie, że niebieski kolor liter V&A wylał się do wody i płynie w stronę widza. Razem z falującymi odbiciami budynku tworzy to bardzo...

3 tyg.
Sploty czasu

Mistrzostwo świata w tej technice :D

3 tyg.
i-m

Drzewo jest tu punktem zaczepienia, a cała reszta przypomina ruch, pamięć i światło zapisane w jednym kadrze. Bardzo ciekawy efekt.

3 tyg.
The Island's Embrace

Normalnie bez znieczulenia i bez litości.

3 tyg.
Tryptyk o żarówce

a żywot jej krótkim był

3 tyg.
obok Słońca

w stronę słońca,bdb

3 tyg.

bdb

3 tyg.
Sploty czasu

jest dobre ,stanowczo dobre

3 tyg.
***

swietny kadr

3 tyg.
kołysanka o świcie

Piękne sa!

3 tyg.
Startrails

pojechane

3 tyg.

fajne

3 tyg.
LU

bardzo dobre

3 tyg.
"Eremita Silvae"

udane

3 tyg.
Świstun poranny

bdb

3 tyg.
Wnętrze wyspy

ładnie

3 tyg.
VA bez T

dobre

3 tyg.
Rogaty maczek ;-)

fajnie looka

3 tyg.
przewaga 😉

j.n.

3 tyg.
O poranku

git

3 tyg.
Domek w Bieszczadach...

ładnie poświeciło

3 tyg.
W bajkowym świecie żołn

klawo

3 tyg.
Prawie jak Toskania...

fajny klimat

3 tyg.
deskorolkarz

:))

3 tyg.

fajne

3 tyg.
Pamięć

Ptaki kojarzą mi się zawsze z poczuciem wolności... smutne zestawienie.

3 tyg.
...

Brakuje mi przestrzeni ponad... ale i tak piękne!

3 tyg.
Kolory lata

Świetne

3 tyg.
Sploty czasu

Nakładając kolejne warstwy docierasz do magii, która nas otacza.

3 tyg.
W Lublinie pod  Piłsudskim

... tej fotografii portretowej :)

3 tyg.

Miodzio

3 tyg.
.

Dobre. Ale ciekaw jestem wersji bez tego, współczesnego statku...

3 tyg.

Dobry strzał

3 tyg.
   .

szczęściara...

3 tyg.
what little princesses think about

Przepiękny portret i przepiękna księżniczka !!!

Przepiękne zdjęcia! Krajobrazy baśniowe,miejsca takie o których marzę by kiedyś zobaczyć! Samych cudnych kadrów życzę!

the dying of nature

dziekuje :)

3 tyg.
evening stories

Przepiękne!

the dying of nature

Śliczne!

W Lublinie pod  Piłsudskim

to chyba te białe 0kulary...;)

3 tyg.
Kolory lata

Dobra kolorystyka. Rower mz ma za malo miejsca z przodu, a za duzo z tylu.

3 tyg.
W Lublinie pod  Piłsudskim

Jestem pod wrażeniem... :) ⚡️

3 tyg.