Ostatnie komentarze


in the garden...

Ciekawy kolorek

3 tyg.
Myśli uczesane

śliczne

3 tyg.
in the garden...

Gratulacje ZD. Piękne jest na PE

3 tyg.
Ola

Dobry portret

3 tyg.
 St. Francois de Sales Church

Bardzo fajne. Gratulacje

3 tyg.
Ola

bardzo wszystkim dziekuje za komentarze

3 tyg.
Ola

@marpie ciesze sie ze sie podoba

3 tyg.
Ola

@Gaco bardzo dziekuje

3 tyg.
Ola

@mariag36 dziekuje . wlasnie tak mi sie wydaje ze najbardziej pasuje mi B&W

3 tyg.
a wszedłem !!!

Dobre

3 tyg.
Samotność

Super

3 tyg.
Lublin - ulica Złota

BDB

3 tyg.
Kubeczki 2

Ciekawe

3 tyg.
Somesuch Stories

Wspaniały klimat

3 tyg.
Siła ntury

Fajny klimat

3 tyg.
Ola

Świetny portret w B&W :)

3 tyg.
...

Extra tak w przestrzennym biegu :)

3 tyg.
Prześwit

Monument architektury w łądnym swietle i sztafaż w kontrze :)

3 tyg.
LU

Ciekawe, w tle obojętność ulicy, a bohater zdjęcia może przeżywa jakieś problemy, trudne chwile.

3 tyg.
Tak się żyje w Sienie

Fajne, ale można było lepiej wykorzystać potencjał tych dwojga ludzi(jeśli można było) umieszczając ich w lepszym punkcie.

3 tyg.
KTO ODEJDZIE, JUŻ NIE WRÓCI

bdb

3 tyg.
...

Jak dla mnie to ekstra

3 tyg.
Zachód

Podoba się

3 tyg.
Kowalik

Dziękuję

#013

Myślę, że nadmiarowa ramka skutecznie odciąga wzrok od istoty zdjęcia.

3 tyg.
Prześwit

Bardzo starannie skadrowany kadr.

3 tyg.
Złotko

Baletnica:)

Upadek

No i rybka odleciała:)

W bajkowym świecie żołn

Jest prezencik,będzie nagroda:)

Cisza

+++++

Na polowaniu

Świetny gatunek,gratulacje.

Na polowaniu

bdb

3 tyg.
Kowalik

piękne tło

3 tyg.
....

ciekawe co

3 tyg.
...

zrobione w pieknym stylu

3 tyg.
Siła ntury

+++++

3 tyg.
Darłowo

ładnie

3 tyg.
Lubię jego pestki...

bdb

3 tyg.
..

bdb

3 tyg.
LU

Dobre foto, ale czegoś mi brakuje. Chyba tego gołębia.

3 tyg.
Przed ścianą

Dziękuję za odwiedziny i komentarze. Cieszy mnie, że zdjęcią czarnego sportu trafiają do części publiczności plfoto. Redakcja ostatnimi czasy - jak widać - woli...

1000104206. Gelada

dziękuję...

3 tyg.
Marta

BdB

3 tyg.
Poranek

Bdb

3 tyg.
Ola

Bdb

3 tyg.

Wpadłem na chwilę zobaczyć zdjęcia na profilu. Małżonka 3 razy wołała na obiad... Piękne kwiaty, piękne klimaty. Pozdrawiam i czekam na następne.

3 tyg.
a wszedłem !!!

a mówili, że na końcu tunelu to powinno być jasne światło?...

3 tyg.
bądź Capy

@Bee Dokładnie tak.

3 tyg.
..

Oooou

3 tyg.
GLOBALIZACJA W KRZYWYM ZWIERCIADLE

@ Big Don Ovich Pozostali mają telefony w torebkach, albo w kieszeniach.

3 tyg.