Opis zdjęcia
A może rzepak z makami? ;)
Mam wrażenie, że całe to pole delikatnie żarzy się w wieczornym słońcu. Bardzo nastrojowy kadr. Super !
Lubię bardzo
@cornus - Wątpliwości rozwiane. ;)
Bdb
w pięknym światełku
Mz to jednak maki trzymają tu wszystko w garści:)
Komentarze
Mam wrażenie, że całe to pole delikatnie żarzy się w wieczornym słońcu. Bardzo nastrojowy kadr. Super !
Lubię bardzo
@cornus - Wątpliwości rozwiane. ;)
Bdb
w pięknym światełku
Mz to jednak maki trzymają tu wszystko w garści:)