Opis zdjęcia
...
apokalipsa. bdb
A mówili, że nie ma już dzikich ludzi :-)))
Bardzo dobre!
totalny odlot, zdjęcie powala na kolana....
upolował...!?! ;)) świetne... :))
Komentarze
apokalipsa. bdb
A mówili, że nie ma już dzikich ludzi :-)))
Bardzo dobre!
totalny odlot, zdjęcie powala na kolana....
upolował...!?! ;)) świetne... :))