@Blueman ta mroczna tonacja to taka próba pokazania tych kwiatów a takim gotycko baśniowym klimacie. Zawsze mi sie kwiaty czarnuszki i te pekate makówki nasienne i te listki tworzace niby splot koronkowy kojarzyły z gotykiem.....a jak mówisz mrocznie tzn trochę się udalo....dziękuję
Komentarze
Bardzo ładnie na PE
Bdb
Ładnie.
Pomiar3 - wybaczam ;)
no mroczne zdecydowanie.
Ulotny duch natury.
@Blueman ta mroczna tonacja to taka próba pokazania tych kwiatów a takim gotycko baśniowym klimacie. Zawsze mi sie kwiaty czarnuszki i te pekate makówki nasienne i te listki tworzace niby splot koronkowy kojarzyły z gotykiem.....a jak mówisz mrocznie tzn trochę się udalo....dziękuję
@Bee tak myslalem, prosze wybacz mi nie miałem 100% pewności, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie żebyśmy zostali Przyjaciółmi.....pozdrawiam
Super
... fajne w tej lekko mrocznej tonacji.
Pomian3 - Dziękuję za sprowadzenie mojej botanicznej wiedzy na odpowiednie tory :) A tak przy okazji...jestem , zdecydowanie, kobietą:)
@Bee mój Przyjacielu to wszystko to czarmuszka
Ładne
lubię
Pięknie wydobyty nastrój. Chabry wyglądają tu jak bohaterowie baśni