Opis zdjęcia
...miejscówka i czas te sama, co przy poprzednim, tylko opowieść nieco inna i nieco 'szersza' :)
Taki "Windowsowy" krajobraz:))
Dziękuję za odwiedziny i miły odbiór :)
Ładnie
Świetne
+++
W poprzednim zdjęciu byłam bliżej drzew, tutaj naturalnie patrzę szerzej – na całe niebo i chmury.
++++
Ładnie.
Komentarze
Taki "Windowsowy" krajobraz:))
Dziękuję za odwiedziny i miły odbiór :)
Ładnie
Świetne
+++
W poprzednim zdjęciu byłam bliżej drzew, tutaj naturalnie patrzę szerzej – na całe niebo i chmury.
++++
Ładnie.