Opis zdjęcia
...z wiosennych wędrówek po obrzeżach Beskidu Niskiego, tutaj Przymiarki :)
świetny widok...
Dzęki bardzo za odwiedziny, miły odbiór i sympatyczne komentarze :))
piękny krajobraz pięknie pokazany !!!
Fajne bardzo ujęcie
Bardzo ładna sielanka
Ładnie
+++++
Piękny krajobraz.
Piękny dialog ziemi z niebem. Dwa drzewa wyglądają, jakby od lat wspólnie słuchały chmurnych opowieści, a każda z nich zostawiała po sobie inny ślad na niebie.
bdb
Bardzo ładne
Bdb
Komentarze
świetny widok...
Dzęki bardzo za odwiedziny, miły odbiór i sympatyczne komentarze :))
piękny krajobraz pięknie pokazany !!!
Fajne bardzo ujęcie
Bardzo ładna sielanka
Ładnie
+++++
Piękny krajobraz.
Piękny dialog ziemi z niebem. Dwa drzewa wyglądają, jakby od lat wspólnie słuchały chmurnych opowieści, a każda z nich zostawiała po sobie inny ślad na niebie.
bdb
Bardzo ładne
Bdb