Opis zdjęcia
...
+++!
Dziękuję :)
+++++
Kolejne wystawowe :)
dobre
Bardzo dobra fotografia. Fajna perspektywa.
...podoba się...
Patrzę na te stojaki i mam wrażenie, że unoszą się kilka centymetrów nad ziemią
+++
Komentarze
+++!
Dziękuję :)
+++++
Kolejne wystawowe :)
dobre
Bardzo dobra fotografia. Fajna perspektywa.
...podoba się...
Patrzę na te stojaki i mam wrażenie, że unoszą się kilka centymetrów nad ziemią
+++