Opis zdjęcia
.
bdb!
Bdb
++++
...świetne jest...
Extra
Świetne, tak na marginesie, to nie jerzyk tylko dymówka (sorry, takie ptasiarskie skrzywienie ;-) )
bardzo ok
Swietnie z odbiciem :)
jest więcej niż ok:)
... jest Ok
Komentarze
bdb!
Bdb
++++
...świetne jest...
Extra
Świetne, tak na marginesie, to nie jerzyk tylko dymówka (sorry, takie ptasiarskie skrzywienie ;-) )
bardzo ok
Swietnie z odbiciem :)
jest więcej niż ok:)
... jest Ok