Dziękuję wszystkim pięknie
Ja w ogóle wolę zdjęcia w B&W, ale przyrodzie rzadko zabieram kolor. Tu był wyjątek, margerytka zdecydowanie lepiej się prezentuje w czarno-bieli :)
Jeden rzut oka na miniatury i już wiedziałam czyje:)
Jeden z wielu, a jakże wyjątkowy i ważny. To tak jak u ludzi :)
Jak wolę kolor to tu wybór bw jak najbardziej słusznym się zdaje.
Komentarze
Bdb
Piękne jak marzenie.
cz-b. śliczności +++
Kupuje bez kolorów w takiej konwersji.
Pięknie to wygląda
Dziękuję wszystkim pięknie Ja w ogóle wolę zdjęcia w B&W, ale przyrodzie rzadko zabieram kolor. Tu był wyjątek, margerytka zdecydowanie lepiej się prezentuje w czarno-bieli :)
Świetne w szarościach.
b.ładnie
ładnie
Efekty specjalne które tu widzimy, mogłyby wskazywać, że obiektyw którym je zrobiono, przy swoich narodzinach mógł nie znać koloru ;)
Jeden rzut oka na miniatury i już wiedziałam czyje:) Jeden z wielu, a jakże wyjątkowy i ważny. To tak jak u ludzi :) Jak wolę kolor to tu wybór bw jak najbardziej słusznym się zdaje.
Kwiaty bez koloru to w tym wydaniu graficznie wygląda to dobrze ale cały urok kwiatów w ich kolorach.
w szarościach kwiaty też mogą być piękne
W przeciwieństwie do Akrim napiszę, że fajnie poukładane ;)
Lubię :)
fajny bałagan
+++