Opis zdjęcia
W Nowym Roku życzę Wszystkim dużo szczęścia i spełnienia marzeń:)
Einsteiger... ADeko... tomcha... pozdrawiam:)
bdb
:) dzięki i nawzajem ,obraz świetny
Wariacje na temat kozibrodu łąkowego.
Komentarze
Einsteiger... ADeko... tomcha... pozdrawiam:)
bdb
:) dzięki i nawzajem ,obraz świetny