narobili dymu... ;)
Dobre
podoba mi się...
;))
dobre tylko chyba dobrze byłoby ustawić poziom (do dołu schodów na przykład)
ciekawie...
+++
Niebo tworzy klimat. Dobre
Świetne
Fajny klimat
Dynamicznie :)
bardzo fajnie:)
dobre
nastrojowe
Dla mnie fajna fota.
Dzięki ! ! !
jest inne, ale kojarzy mi się z okładką "A Broken Frame" Depeche Mode... BDB
ciekawy autoportret ;)
szkoda, że browar z innego regionu... ;) +++!
policja zajęła się tym, który za głośno grał? ;) bdb
ładnie bardzo
mi również...!
za Big'iem..., bdb
Dziękuję tego się nie spodziewałem. Pozdrawiam serdecznie :)))
fajne...!
kolorki !!! +++!
bdb
świetnie to wygląda...
PODOBA sie
bardzo dziękuję :)
dziękuję bardzo :)
Gratulacje
Ciekawe
Fajne
Fajna zima
Ślicznie
Fajne niebo uchwyciłeś. Gratuluję
Dziękuję za wyróżnienie - DNO
Super
BDB
narobili dymu... ;)
Dobre
podoba mi się...
;))
dobre tylko chyba dobrze byłoby ustawić poziom (do dołu schodów na przykład)
ciekawie...
+++
Niebo tworzy klimat. Dobre
Świetne
Fajny klimat
Dynamicznie :)
+++
+++
bardzo fajnie:)
dobre
+++
nastrojowe
Dla mnie fajna fota.
Dzięki ! ! !
jest inne, ale kojarzy mi się z okładką "A Broken Frame" Depeche Mode... BDB
ciekawy autoportret ;)
szkoda, że browar z innego regionu... ;) +++!
policja zajęła się tym, który za głośno grał? ;) bdb
Dobre
ładnie bardzo
Dobre
mi również...!
za Big'iem..., bdb
Dziękuję tego się nie spodziewałem. Pozdrawiam serdecznie :)))
fajne...!
kolorki !!! +++!
bdb
świetnie to wygląda...
+++
PODOBA sie
bardzo dziękuję :)
dziękuję bardzo :)
Gratulacje
Ciekawe
Fajne
Fajna zima
Dobre
Fajne
Dobre
Ślicznie
Fajne niebo uchwyciłeś. Gratuluję
Dziękuję za wyróżnienie - DNO
Super
BDB
BDB