Ostatnie komentarze


FRECCE TRICOLORI

narobili dymu... ;)

12 mies.
W rytmie natury...

Dobre

12 mies.
.

podoba mi się...

12 mies.
bywa, że brakuje rąk....

;))

12 mies.
.

dobre tylko chyba dobrze byłoby ustawić poziom (do dołu schodów na przykład)

12 mies.
Tempo

ciekawie...

12 mies.
Pożegnanie dnia

+++

12 mies.
*****

Niebo tworzy klimat. Dobre

12 mies.
Lublin

Świetne

12 mies.

Fajny klimat

12 mies.
piramidy... na niby

Dynamicznie :)

12 mies.
piramidy... na niby

+++

12 mies.
||||

+++

12 mies.
Na pomostku

bardzo fajnie:)

12 mies.
Zderzenie... 5

dobre

12 mies.
FRECCE TRICOLORI

+++

12 mies.
W rytmie natury...

nastrojowe

12 mies.
piramidy... na niby

Dla mnie fajna fota.

12 mies.

Dzięki ! ! !

12 mies.
W rytmie natury...

jest inne, ale kojarzy mi się z okładką "A Broken Frame" Depeche Mode... BDB

12 mies.
Pstryk

ciekawy autoportret ;)

12 mies.
Zbyszek

szkoda, że browar z innego regionu... ;) +++!

12 mies.
Street

policja zajęła się tym, który za głośno grał? ;) bdb

12 mies.
piramidy... na niby

Dobre

12 mies.
Maków czas

ładnie bardzo

12 mies.
...wychodząc z cienia 2

Dobre

12 mies.
Alpy

mi również...!

12 mies.
Amelia.

za Big'iem..., bdb

12 mies.
*****

Dziękuję tego się nie spodziewałem. Pozdrawiam serdecznie :)))

12 mies.
***

fajne...!

12 mies.
Przegląd prasy

kolorki !!! +++!

12 mies.
Deszcz

bdb

12 mies.
Brak tytułu

świetnie to wygląda...

12 mies.
Parkowe obrazki

+++

12 mies.
piramidy... na niby

PODOBA sie

12 mies.
nosił wilk... ;)

bardzo dziękuję :)

12 mies.

dziękuję bardzo :)

12 mies.
Zbyszek

Gratulacje

12 mies.
Lublin

Ciekawe

12 mies.
||||

Fajne

12 mies.
Zimowa baśń o Bieszczadach.

Fajna zima

12 mies.
Street

Dobre

12 mies.
Deszcz

Fajne

12 mies.
Ie

Dobre

12 mies.
Pożegnanie dnia

Ślicznie

12 mies.
*****

Fajne niebo uchwyciłeś. Gratuluję

12 mies.
Lublin - Kv Farze

Dziękuję za wyróżnienie - DNO

.

Super

12 mies.
chwila uniesienia

BDB

12 mies.
...

BDB

12 mies.