Ostatnie komentarze


O maczku w zbożu

bardzo

12 mies.

super

12 mies.
...

bdb

12 mies.
Spacer

Bdb

12 mies.
kupić... nie kupić?

hahaha

12 mies.
Pod wieczór

pięknie

12 mies.
WSZ

lubię takie miejsca

12 mies.
.

bardzo

12 mies.
Fryzurka

fajne

12 mies.
LAZY DAY

bdb ujęcie

12 mies.
Kozioł sarny

+++

12 mies.
Kanion

fajne

12 mies.
Rudy

świetne

12 mies.
📸 Spojrzenie zza światła

ładna

12 mies.
Mizar

oba dobre, w ładnym świetle

12 mies.
Samotnik

+++

12 mies.
*

ekstra światełko

12 mies.
W rytmie natury...

widok robi wrażenie

12 mies.
Pożegnanie dnia

w ładnym światełku

12 mies.
Lublin

fajna fotka i komentarze również :)

12 mies.
Linie wiodące

Bdb

12 mies.
Samotnik

podoba się

12 mies.
Pod wieczór

lubię

12 mies.
Wiktoria Sekret

wow, "zdjęcia bez przykładania aparatu do oka" gratuluję :)

12 mies.
O maczku w zbożu

pięknie

12 mies.
Linie wiodące

+++

12 mies.
***

Ciekawe co to było, może wiatrak. Jeszcze jeden podmuch i się zawali.

12 mies.
.

ciekawie w kadrze

12 mies.
O poranku

pięknie wygląda po kąpieli :)

12 mies.
.

podoba się

12 mies.
Lucca

ciekawa uliczka

12 mies.
Fryzurka

Dobry portret... ale tytuł, a zwłaszcza zdrobnienie, według mnie odwracają uwagę od fotografii.

12 mies.
kupić... nie kupić?

Bdb

12 mies.
Rozłożyście...

brawo!

12 mies.
Poetry of the Mountains

ładnie

12 mies.
Kamieniec o poranku

jest klimat

12 mies.
O poranku

bdb

12 mies.
LAZY DAY

Kuba to eksperment pod tytułem nikt nic nie ma i wszyscy są bardzo szczęśliwi. Europa i reszta zachodu zmierza w tym samym kierunku.

12 mies.
.

+++

12 mies.
.

Bdb

12 mies.
.

bdb

12 mies.
.

fajne

12 mies.
.

Bdb

12 mies.
Linie wiodące

świetnie

12 mies.
Kamieniec o poranku

BDB

12 mies.
Kanion

lubię, bywałem ale jeszcze z analogiem

12 mies.
.

+++++ postać nadaje zdjęciu walor ponad estetyczny

12 mies.
kupić... nie kupić?

Haha dobre..

12 mies.
.

Świetny kadr :)

12 mies.
Amerykański Klasyk i jego właścicielka

Jak to w Ameryce - wszystko duże :)

12 mies.