Ostatnie komentarze


...

Dobre B&W :)

12 mies.
Linie wiodące

Gratka ZD :)

12 mies.
Fale

super fale ale chyba horyzont leci na lewo

12 mies.
Wędkarz

Ładne lustro :)

12 mies.
Sabat Czarownic

Ładnie we mgle :)

12 mies.
Rendez-vous

Piękny klimat kadru :)

12 mies.
Narwiańskie klimaty

relaksujący widok

12 mies.
.

Dziękuję bardzo za komentarze, głosy i DNO :)

12 mies.
Matera

widok robi wrażenie

12 mies.
471...rytm peronu

Super zdjęcie. Czuję niedosyt. Czy można gdzieś więcej dowiedzieć się o tej historii?

12 mies.

super

12 mies.
Pożegnanie dnia

Pięknie

12 mies.
Alpy 2

widok robi wrażenie

12 mies.
Księżycowa noc

Wyjątkowe zdjęcie.

12 mies.
Zaskalnik

fajne

12 mies.
Panoramka

ładnie

12 mies.
polowania czas

bardzo

12 mies.

bdb

12 mies.

K L A S A 👍 dla mnie SUPER !!!

12 mies.
polowania czas

Super :)

12 mies.
polowania czas

piękny kadr 👍

12 mies.
U POPA z WIZYTĄ

dobrze że jest opis, podoba się, muszę się wybrać do Armenii... kiedyś , może jak będę w Turcji lub Gruzji.

12 mies.
Narwiańskie klimaty.

+++

12 mies.
Przygoda na pustyni

stary dobry LandCruiser się odkopie :), podoba się, kolory mega +++

12 mies.
Mangrowiec

fajne, nawet bardzo +++

12 mies.
OSKAR ZA DRUGOPLANOWĄ ROLĘ

fajnie opowiada, kolory, klimat +++

12 mies.
...

Bdb +++

12 mies.
Gdzieś w Arizonie

+++

12 mies.
mirrorman

+++

12 mies.

kręcę monitorem żeby zakumać o co chodzi :), świetnie zakręcone, podoba się +++

12 mies.
Golec uOrkiestra - LIVE

pięknie z kolorze, jakość +++

12 mies.
W oczekiwaniu

zdecydowanie za Greenhorn !!!

12 mies.
Lublin

za mariag36 !!!

12 mies.
Wyginam smialo cialo...

dobrze się gość trzyma :), bdb koncertowy kadr !!!

12 mies.
Marynarzyk

dołączam do pochwał, świetny kadr / tytuł 👍

12 mies.
balety

opowiada bardzo ten kadr, znakomity, dla mnie SUPER !!!

12 mies.
**

Bardzo dobra, ciekawa praca

12 mies.
siatka

mnie się podoba +++

12 mies.
Linie wiodące

Fajnie niepokojące, bdb

12 mies.

śliczny portret !!!

12 mies.
Plany

piękne poszczególne plany +++

12 mies.
Lucca

dobre !

12 mies.
.

Bdb

12 mies.
O poranku

za Greenhorn :) +++

12 mies.
balety

Bdb

12 mies.
.

świetne, kadr, światło, cienie, kontrast +++ dla mnie SUPER !!!

12 mies.
Kamieniec o poranku

robi wrażenie +++

12 mies.
Marynarzyk

Bdb

12 mies.
.

dobra fotografia , dobrze że kolor !!!

12 mies.
Lublin

bdb

12 mies.